Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Персоніфіковані муніципальні картки вінничанина змінили дизайн
13 вересня 2022, 16:33
Персоніфіковані муніципальні картки вінничанина змінили дизайн

Персоніфіковані муніципальні картки вінничанина зовні тепер не відрізнятимуться від решти. Про це повідомили у “Вінницякартсервіс”. Це зробили на численні прохання людей. Фахівці зазначають, пільгові картки старого зразка діятимуть і надалі.

У  “Вінницякартсервіс”, що таким чином відреагували на численні прохання людей не виділяти їхню належність до певної категорії. А ще це - економія грошей вінничан.

Якщо ви власник картки із фотографією, тобто персоніфікованої картки, і в якийсь період отримали пільгу - наприклад, вийшли на пенсію - вам не потрібно оформляти нову картку. Все, що потрібно - це завітати до  “Вінницякартсервіс” (вул.Соборна, 36), написати заяву та буквально за кілька днів отримати свою картку - вона вже буде із тими тарифами, які відповідають вашій нинішній пільзі, - каже речниця «Вінницякартсервіс» Вероніка Савчук.

Перша тисяча карток з єдиним дизайном вже видрукувана та потрапить до власників. Втім, пільгові картки старого зразка не припинять діяти. 

Не потрібно приходити до нас і міняти їх на нові. Ця картка буде діяти стільки скільки зазначено, - говорить Вероніка Савчук.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар