Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Перша 100-річна ювілярка у 2024 році: у Вінниці привітали Євгенію Дубову
25 січня 2024, 22:08
Перша 100-річна ювілярка у 2024 році: у Вінниці привітали Євгенію Дубову

25 січня свій 100-річний ювілей відзначила вінничанка Євгенія Дубова. Її привітали директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова, депутатка Вінницької міської ради Катерина Поджаренко та Оксана Гандзій – голова комітету мікрорайону Слов’янка, де проживає ювілярка. Євгенія Дубова стала першою вінничанкою, яка відзначила 100-річний ювілей у 2024 році.

«Департамент соціальної політики має добру традицію навідувати та вітати 100-річних ювілярів. Сьогодні мали нагоду особисто відзначити пані Євгенію, передати їй грамоту за підписом міського голови та побажати здоров’я та ще довгих років життя, щоб разом із нами відсвяткувати Перемогу», – зауважила директора департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Євгенію Дубову нагородили грошовою премією та Почесною грамотою виконавчого комітету за значні заслуги перед Вітчизною, багаторічну плідну трудову діяльність, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу та з нагоди 100-річчя. Також відповідно до комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької МТГ на 2022-2026 роки» пані Євгенія отримуватиме довічну щомісячну матеріальну допомогу для 10 мешканців міста, яким виповнилося 100 років.

«Такі люди, як Євгенія Володимирівна, є живою історією нашого міста. У них є величезний багаж знань, вони є свідками того, яке наше місто було колись і яким воно стало зараз», – зазначає депутатка Вінницької міської ради Катерина Поджаренко.

Євгенія Володимирівна народилася у місті Немирів рівно 100 років тому - 25 січня 1924 році. У період з 1942 по 1947 рік навчалася в автомобільно-дорожньому інституті та здобула спеціальність «інженер-будівельник мостів». При цьому в 1943-1944 роках працювала в цьому ж інституті диспетчером. Має статус «Учасник війни».

З 1947 року пані Євгенія працювала інженером на підприємствах Вінниці. Зокрема, 17 років працювала старшим головним інженером проєктів у Вінницькому філіалі «Діпроцивільпромбуд». Загалом трудовий стаж налічує понад 37 років.

Євгенія Володимирівна проживає разом із сином. Жінка має 6 внучок, 2 правнучки, 1 праправнучку.

«Пишаємося, що у нашому мікрорайоні є мешканка, яка прожила такий довгий вік. Окрім неї, у нас також проживає три людини, яким понад 90 років. Намагаємося вчитися у них і набиратися життєвої мудрості», – розповіла Оксана Гандзій, голова комітету мікрорайону Слов’янка.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар