Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 травня 2024
21,3 °C
ясно

Новини

Вінниця
Перевізник допомагав виїздити за кордон чоловікам на Вінниччині
02 червня 2023, 15:07
Перевізник допомагав виїздити за кордон чоловікам на Вінниччині

У Вінниці викрили 42-річного підприємця, який організував канал незаконного перетину державного кордону України чоловіками призовного віку. Для цього використовував власний бізнес з перевезень. 

Затриманий мав ліцензію на здійснення міжнародних вантажних перевезень та доступ до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки «Шлях». У період з травня по жовтень 2022 року він вніс до бази неправдиві відомості про 4 чоловіків, які не перебували у трудових відносинах з ним, для надання їм статусу першого та другого водія у здійсненні трансферу через державний кордон. Це дало змогу бажаючим покинути територію України. Чоловіки виїздили за кордон аби пригнати з країни Європейського союзу авто для пільгового розмитнення.

Таким чином підозрюваний сприяв у безперешкодному перетині кордону через офіційні пункти пропуску чоловікам призовного віку, які в свою чергу неодноразово скористались такою можливістю та повертались на територію України за кермом автомобілів марок Volkswagen, Mercedes-Benz, VoIvo, Opel.

31 травня підприємцю повідомили про підозру за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). 

Чоловікові загрожує покарання - позбавлення волі на строк до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Триває слідство.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар