Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2020
10,8 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Особливий відпочинок: юних вінничан запрошують до тренінгового центру
13 травня 2019, 16:00

Дітей з інвалідністю запрошують на відпочинок у тренінговий центр. Там юні вінничани будуть без батьків, але увагою їх не обділять — тут за ними цілодобово доглядатимуть. Також обіцяють цікаве дозвілля. Таку послугу надає Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Хто має можливість відпочити та скільки?

Центр доступний для дітей з інвалідністю від 6 до 18 років. Відпочинок триває 15 днів. Винятком є діти, яким потрібний паліативний догляд.

Де діти проживатимуть та як їх доглядатимуть?

Діти проживають в Тренінговому центрі села Дорожне Вінницького району. У кожній кімнаті по дві дитини, медична сестра дивиться за ними у денний та нічний час, додатково вночі є соціальні робітники (доглядальники). Дітей забезпечуються 5-ти разовим харчуванням, за потреби фахівці Центру надають допомогу в годуванні. Створені комфортні і доступні умови для здійснення санітарно-гігієнічних процедур. Крім цього, на підставі вивчених потреб, дітям надаються необхідні індивідуальні послуги. Забезпечується догляд та допомога для тих дітей, що себе не обслуговують. Протягом дня для дітей організовують цікаве дозвілля, навчання з самообслуговування та комунікацій.

Що зробити, щоб дитина відпочила у Тренінговому центрі?

Потрібно звернутися в Обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», що за адресою: вулиця В.Городецького, 10, або за телефоном (0432) 509-145).

Перелік документів, які потрібні для оформлення відпочинку

Свідоцтво про народження; паспорт; ідентифікаційний код одного з батьків, та дитини; індивідуальна програма реабілітації; довідка-медичний висновок про інвалідність; довідка про проживання дитини в сім’ї; виписка-короткий анамнез з медичної картки; довідка про стан здоров’я (епідоточення). Після телефонної розмови або особистої консультації з адміністрацією Центру буде проводитись подальша підготовка документів та вивчення потреб дитини.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар