Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
0,3 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Одна з наймасштабніших опер України «Ярослав Мудрий» на OPERAFEST TULCHYN
27 серпня 2021, 16:31
Одна з наймасштабніших опер України «Ярослав Мудрий» на OPERAFEST TULCHYN

- У опері Ярослав Мудрий постане у різні моменти свого бурхливого і наповненого подіями життя: у колі сім`ї - з доньками, які невдовзі виїдуть до інших країн і він уже ніколи їх не побачить, з будівничим Софійського собору Журейком, у роздумах із ченцем Сильвестром, - розповідає режисер-постановниця Богдана Латчук. - На фоні виразних історичних подій розкриється внутрішній світ князя-мислителя, будівничого і воїна, який крок за кроком переборює підступні інтриги своїх ворогів і недругів.

Про що думав Ярослав Мудрий, об'єднуючи два береги Дніпра? Які плани будував і як давні події перекликаються із сьогоденням?

Усі відповіді будуть у постановці, у якій грають найкращі солісти зі Львова, Луцька та Хмельницької обласної філармонії, прекрасний Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії та хор і балет славетного Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

Диригент-постановник – Тарас Мартиник, хормейстер-постановник - Катерина Дробіт, хореограф-постановник - заслужений артист України Сергій Качуринець.

У головних ролях побачимо заслужених артистів України Андрія Зарицького (Ярослав Мудрий) і Олену Леонову (Інгігерда), лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ольгу Абакумову (Єлизавета) та Ігоря Шевчука (чернець-художник Микита), Олексія Кувітанова (Гаральд, витязь Норвезький), Казимира Місюренко (Сильвестр), Андрія Юрченка (Журейко),  Ірину Гобу (Милуша), Анну Попову (Джемма) та Миколу Хлебана (Мирослав).

Нагадуємо: вхід на територію фестивалю OPERAFEST TULCHYN — безкоштовний.

Але задля виконання всіх карантинних обмежень вперше стоячі місця на фестивалі допускатися не будуть. Вхід буде здійснюватися у порядку живої черги у конкретний сектор, згідно наявності у ньому вільних сидячих місць.

Загалом на фестивалі OPERAFEST TULCHYN-2021 протягом трьох днів виступлять понад 400 артистів з України, Канади, Польщі й Італії.

З п’ятниці по неділю просто неба у парку Палацу Потоцьких глядачі побачать 9 постановок, які максимально презентують красу та феєричне розмаїття оперного жанру: грандіозне «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України, концерт-прем’єра «Bad Boys In Opera», open air прем’єра фентезі рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди» Михайла Брунського, надзвичайні балети «Історії в стилі танго» та «Майська ніч» Євгена Станковича, для дітей - фантастичний мюзикл «Аліса в країні чудес», історична опера «Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди, комічна опера «VIVA LA MAMMA!, або Театральні порядки та безлад» Гаетано Доніцетті і вогняне ексцентрик шоу «White night».

OPERAFEST TULCHYN-2021 проходить за підтримки Українського культурного фонду і Благодійного фонду «МХП — Громаді». Амбасадори фестивалю – Микола Кучер і Лариса Білозір.

Партнери: Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна рада.

Організатори: «Інститут культурної політики» і Тульчинська міська рада.             

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар