Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2021
21,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
«Очікування Vs Реальність»: у Вінниці презентують виставку, присвячену торгівлі людьми
22 вересня 2020, 16:04
«Очікування Vs Реальність»: у Вінниці презентують виставку, присвячену торгівлі людьми

25 вересня о 15:00 у Вінниці на проспекті Космонавтів відкриють виставку «Очікування Vs Реальність», присвячену темі торгівлі людьми. Кожен її відвідувач зможе поставити свої питання експертам, матиме змогу проконсультуватися та отримає поради, як подбати про власну безпеку та безпеку своїх рідних. Триватиме виставка до 30 вересня.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, у виставці представлено 9 реальних історій людей, які виїхали на роботу за кордон. У кожного з них була своя давно омріяна ціль. Хтось хотів купити нарешті свою квартиру, хтось автомобіль, хтось заробити гроші на навчання дитині. Проте, ця поїздка «на заробітки» не виправдала очікувань. Ці українці постраждали від експлуатації роботодавцем і не отримали за свою роботу ні копійки.

Фахівці зазначають, що тільки за роки незалежності України 260 000 людей постраждали від торгівлі людьми.

Варто зазначити, що її вперше відкрили в Києві 30 липня з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми. Організатори виставки мали на меті поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Тому Міністерство соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Агентством ООН з питань міграції та Громадською спілкою «А21 Україна» вирішили організувати подібну експозицію.

До кінця року виставку презентують у 18 регіонах України.

Довідково:

Торгівля людьми – це форма сучасною рабства та порушення прав людини, що здійснюється з метою отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок дітей. Це також кримінальний злочин, який карається згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням волі на строк від 3-х до 15-ти років.

Дохідність цієї індустрії в світі середньорічно перевищує 150 млрд дол США (за даними Міжнародної організації праці).

Починаючи з 2000 року, за допомогою до неурядових організацій звернулось понад 16 тис українців, які постраждали віл торгівлі людьми. Тенденція останніх років свідчить про те, що переважно в ситуації експлуатації серед українців потрапляють чоловіки.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар