Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 травня 2024
20,1 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
“Найквітневіші” дерева міста: як у Вінниці цвітуть магнолії та сакури.
27 квітня 2023, 16:30
“Найквітневіші” дерева міста: як у Вінниці цвітуть магнолії та сакури.

У Вінниці триває весна та сягнуло кульмінації цвітіння одних із “найквітневіших” дерев міста – сакур та магнолій. Цими днями їх пелюстки на окремих вулицях вже, здається, стали епіцентром ніжності та естетики.

На проспекті Космонавтів розцвіли сакури. Яскраво-рожеві пелюстки цих дерев традиційно приваблюють містян від малого до великого. Дехто приходить просто насолодитись спогляданням суцвіть, дехто – влаштувати романтичну фотосесію. Це не дивно, адже цвіт дерев видався часом настільки рясним, що одна невелика гілочка сакури починає нагадувати букет квітів.

 

 

 

 

 

 

На Майдані Небесної Сотні магнолії цвітуть хоч і не найрясніше, однак дуже елегантно, а рожеві пелюстки максимально органічно комбінуються з будівлею театру імені Садовського.

 

 

 

 

 

 

 

 

А на Соборній квіт магнолії та сакури симбіотично створює “рожево-білий” настрій усім, хто проходить поряд. І хоча сакура тут вже перецвітає, насолодитись загальним весняним настроєм ще можна.

 

 

 

 

 

До речі, всю вищеописану красу на цих та інших локаціях фотографував наш Богдан Будай. Тож далі просто пропонуємо зануритись в естетику завдяки його фото.

P.S. Минулорічний фоторепортаж з магноліями та сакурами ТУТ.

Фото Богдана Будая

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар