Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2021
12,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині влітку відбудеться гравійна гонка та еко-кемп «Delistan Gravel»
09 лютого 2021, 14:38
На Вінниччині влітку відбудеться гравійна гонка та еко-кемп «Delistan Gravel»

На Вінниччині влаштують “еко-кемп” та гравійну гонку “Delistan Gravel”.

Як ідеться в анонсі, цього літа з 21 по 23 серпня відбудеться захід «Delistan Gravel». Як розповів Veжі організатор заходу Олександр Царевський, унікальна для Вінниччини подія передбачає розважальну програму в селі Сокілець, що в Немирівському районі. Учасники зможуть приїхати на захід на один, два чи три дні, а також залишитися на ніч в наметах або у базах відпочинку.

– Історичні місця, дивовижні пейзажі Південного Бугу, магія гори Печори, пісні біля багаття і схід сонця під шепіт порогів – емоції і враження залишаться надовго, – пишуть в анонсі.

Окрім цього організатору влаштують гравійну велосипедну гонку, варіанти маршрутів та їх складність ще розробляється. За словами Олександра, учасники зможуть також взяти участь у гравійній велосипедній гонці чи короткій гонці вгору, полазити по скелях, приплисти до Сокільця на байдарках або просто поплавати в річці.

Гравійна гонка – це перегони на витривалість, де маршрут пролягає мальовничими місцями, переважно польовими, лісовими та сільськими дорогами з різноманітним покриттям.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар