Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2023
-0,9 °C
снег с дождём

Новини

Вінниця
НА ВІННИЧЧИНІ ВІЙСЬКОВИЙ, ЯКОГО ЗБИРАЛИСЯ ХОВАТИ, ВИЯВИВСЯ ЖИВИМ
25 жовтня 2022, 22:17
НА ВІННИЧЧИНІ ВІЙСЬКОВИЙ, ЯКОГО ЗБИРАЛИСЯ ХОВАТИ, ВИЯВИВСЯ ЖИВИМ

Батьки військового два дні вважали сина загиблим

У селі Радівка, Калинівської громади, батьки Івана Болюбаша вже обирали місце для поховання сина, якого оголосили загиблим у бою, аж раптом командування військової частини повідомило, що їх син живий. 

Неймовірну історію «воскресіння» Івана Болюбаша розповідає староста Радівської громади Валерій Пачевський:

«Скоріш за все, це сталось під час обстрілу, після якого побратими знайшли лише нагрудний жетон бійця. А тіла ніде не було. Так як це передова, вкрай запеклі бої, то ж цілком очевидно, що подумали про непоправне… Тим паче, інформацію підтвердили потім і в частині. Важко уявити, що відчували батьки, дружина, інші родичі. Та й у кожного із нас боліло, адже Іван — це порядна людина, працьовита, ним всі пишалися».

Коли родина «загиблого» вже мала їхати та обирати місце поховання Івана до них дійшла радісна звістка від командування військової частини їхнього сина.

«Мені подзвонив наш депутат, який саме віз дружину Івана з міста. Ми спілкувались про своє і раптом я почув жіночий крик. Відразу думка — щось недобре сталось із самопочуттям. Я питаю: «Анатолій, що сталось?». А він у відповідь: «Цезарович, Ваня живий». І поклав слухавку. Чесно кажучи, я відразу не зрозумів, що відбувається. Дзвоню батькам «загиблого». Вони теж підтвердили, що отримали звістку про те, що син живий. Чи поранений — поки неясно, головне — живий!», - розповідає Валерій Пачевський.

Іван разом із своїм рідним братом Максимом боронять нашу державу з 2014 року. Саме вони з побратимами того року звільнили приміщення Харківської ОДА без жодного пострілу, тим самим зберігши Харківщину від долі Донецька та Луганська.

«На третій день воскрес наш Ваня, Слава Богу. За всю каденцію такого дива я ще не зустрічав, але від щирого серця бажаю, аби таких новин було якнайбільше в Україні і щоб всі наші воїни повертались з перемогою живими та здоровими», - каже староста Радівської громади.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар