Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2021
9,9 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
НА ВІННИЧЧИНІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ 34 ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЬНІ
04 червня 2020, 15:33
НА ВІННИЧЧИНІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ 34 ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЬНІ

З держбюджету виділено 16,2 мільйони гривень

У 34 школах області відремонтують їдальні. Кожна школа отримає по 450 тисяч гривень з держбюджету з обов'язковим співфінансуванням громад на місцях. 

За словами в.о. директора департаменту освіти Вінницької ОДА Володимира Буняка, щоб отримати гроші школа повинна відповідати ряду критеріїв. "Умовою фінансування шкіл була наявність у них не менше двохсот дітей, а також опорні школи. Необхідно було надати фото обладнання, щоб визначити, в якому воно стані", - сказав Володимир Буняк. Обладнання, яке закуповуватимуть у школи, узгоджено Держспоживслужбою.

Немирівський район

У Немирівському районі відремонтують харчоблок у Брацлавській спеціалізованій школі, на цей ремонт піде 390 тисяч гривень з державного бюджету, а 168 тисяч - з місцевого. Також, відремонтують харчоблок у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів - ліцей Ковалівської сільської ради та Немирівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей".

Барський район

У Барському районі відремонтують харчоблоки у чотирьох школах: Войнашівській загальноосвітній школі, Ялтушівській загальноосвітній школі, опорній Копайгородська ЗОШ імені Пушкіна та Барському ліцеї №2.

Бершадський район

Харчоблок у Бершадському районі відремонтують у Джулинській ЗОШ. Вінницький район У Вінницькому районі ремонтуватимуть харчоблоки у Якушинецькому ліцеї та Закладі загальної середньої освіти-ліцеї Лука-Мелешківської сільської ради. Іллінецький район В Іллінецькому районі харчоблоки ремонтуватимуть у Дашівській ЗОШ та Іллінецькій ЗОШ №1.

Крижопільський район

У Крижопільському районі ремонтуватимуть харчоблоки у трьох школах: середній загальноосвітній школі № 1 імені Героя Радянського Союзу О.А. Бачинського в селищі Крижопіль та дві школи №1 та №2 села Городківка.

Липовецький район

Новий харчоблок отримає персонал Липовецької ЗОШ №2. Мурованокуриловецкий район Харчоблок буде відновлено у Мурованокуриловецькій школі-ліцеї №1.

Оратівський район

Відремонтують харчоблок у Оратівській ЗОШ. Погребищенський район Новий харчоблок з'явиться у Погребищенському опорному закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Теплицький район

У селищі Теплик нові харчоблоки отримають Теплицькі ЗОШ №1 та №2. Також у селі Соболівка відремонтують місцеву загальноосвітню школу.

Тростянецький район

У Тростянці з'явиться новий харчоблок у Тростянецькій ЗОШ №1. Тульчинський район У Тульчинському районі харчоблок відремонтують у Шпиківському опорному навчальному закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Хмільницький район

У Хмільницькому районі нове обладнання харчоблоку буде в Опорній ЗОШ села Уланів. Шаргородський район У Шаргородському районі харчоблок відремонтують у Шаргородській ЗОШ №1 та Деребчинському опорному закладі ЗОШ І-ІІІ ступенів, що знаходиться в селі Деребчин.

Чернівецький район

У Чернівецькому районі харчоблок з'явиться у Чернівецькій ЗОШ №2.

Ямпільський район

У місті Ямпіль ремонтуватимуть харчоблок у ЗОШ №1 та №2, а також "Навчально-виховному комплексі: закладу загальної середньої освіти І ступені - гімназії.

Козятинський район

В селі Козятин харчоблок відремонтують у Козятинському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів "Школа-дитячий садочок" №9.

Піщанський район

В селі Студенна новий харчоблок з'явиться в Студенянській ЗОШ.

Томашпільський район

У селищі Томашпіль харчоблок відновлять у Томашпільській ЗОШ-гімназії. Кожна зі шкіл, крім Брацлавської спеціалізованої школи, отримає від держави біля 450 тисяч гривень. Ще по 50 мають додати місцеві громади. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар