Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 липня 2024
29,2 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині стартував проєкт «Україна - Молдова - шлях до Євросоюзу. Досвід Румунії»
14 листопада 2023, 17:18
На Вінниччині стартував проєкт «Україна - Молдова - шлях до Євросоюзу. Досвід Румунії»

 

Молдова та Україна - дві держави-кандидати на членство в ЄС знаходяться на порозі доленосних рішень.
 

14 листопада, від імені Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна привітала учасників проєкту, який стартує сьогодні в області, з початком плідної та важливої роботи для нашої держави, інформує пресслужба ОВА.

 

«Від Молдови та України залежить, наскільки якісними будуть реформи та виконання рекомендацій щодо вступу в ЄС.  Ми проходимо цей шлях вперше. Тому досвід Румунії, яка в свій час пройшла шлях від кандидата до члена ЄС є таким вагомим, таким важливим для наших країн», - підкреслила посадовиця.

 

Наталя Заболотна додала, що разом із вищезазначеними країнами Вінниччина обмінюватиметься досвідом на шляху реформ та стримування небезпечної «третьої сторони», яка докладає чималих зусиль, щоб завадити вступу до ЄС двох держав.   

 

«Україна сьогодні відчуває підтримку з боку країн Дунайського регіону. Дякуємо Молдові і Румунії за те, що ці країни, їхні уряди поділяють спільне з нами бачення щодо дотримання демократичних цінностей. Наша співпраця – це в першу чергу робота, яка направлена на підвищення якості життя до рівня розвинених країн Дунайського регіону, зближення народів наших країн, економічний розвиток, зміцнення організаційного та адміністративного потенціалу», - зазначила Перший заступник Начальника ОВА.

 

«Днями ми отримали потужний обнадійливий меседж: 27 держав-членів ЄС попередньо підтримали рішення про початок переговорів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС. Тому кожен крок в напрямку наближення наших двох держав до Європейського Союзу. У тому числі й цей проєкт, який стартує прямо зараз, є надзвичайно важливим. Лише об’єднавшись, пліч-о-пліч, ми забезпечимо мир, стабільне майбутнє та процвітання для народів наших країн», - резюмувала Наталя Заболотна.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар