Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині школярі відправились в експедицію - шукали рослину з Червоної книги
22 листопада 2022, 14:17
На Вінниччині школярі відправились в експедицію - шукали рослину з Червоної книги

 

Вінницькі лісівники майбутню лісівничу зміну готують ще зі шкільних парт. На базі держлісгоспів області нині функціонує 50 учнівських лісництв. Співпраця лісівників зі школярами та педагогами у результаті формує екологічну свідомість та здоровий природоохоронний менталітет у підростаючого покоління.

Попри воєнний стан, дистанційну та змішану форми навчання, діяльність учнівського лісництва не зупиняється. Нещодавно вихованці учнівського лісництва "Зелений світ" відправилися у пошуково-дослідницьку експедицію, присвячену вивченню бруслини карликової – рослини, що занесена до Червоної книги. Передувала цьому теоретична підготовка на засіданні гуртка "Юні екологи". Аби на власні очі побачити бруслину карликову та більше дізнатися про неї, школярі вирушили у мандрівку до лісу в урочище "Устянська дача".

Допомагав флоринським школярам з пошуками бруслини карликової лісничий Бершадського лісництва. Урочище "Устянська дача" зберегло незаймані площі проростання цієї рослини. Головним завданням юних лісівників було відшукати рослину, визначити площі поширення, кількість на одиницю площі, приблизний вік, спосіб розмноження, особливості її будови, - інформує пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На Вінниччині школярі відправились в експедицію на пошуки рідкісної рослини

Так, школярі на практиці закріпили та поглибили знання про рідкісні рослини рідного краю. На наступних зустрічах юні природолюби узагальнять, систематизують отриману інформацію та зможуть використовувати її у майбутньому.

На Вінниччині школярі відправились в експедицію на пошуки рідкісної рослини

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар