Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині різко подорожчали овочі, водночас впали ціни на яйця, свинину та яловичину
15 березня 2023, 17:59
На Вінниччині різко подорожчали овочі, водночас впали ціни на яйця, свинину та яловичину

Інфляція на споживчому ринку Вінниччини у лютому до січня 2023 року становила 0,6%, по Україні – 0,7%. За місяць в області зросли ціни на овочі, алкогольні напої, фрукти, м’ясо птиці та риби. Водночас подешевшали яйця, рис, свинина та яловичина.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Вінницькій області.

На споживчому ринку області в лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%. Найбільше, 15,3% подорожчали овочі. На 2,2–0,4% зросли ціни на фрукти, м’ясо птиці, масло, рибу та продукти з риби, безалкогольні напої, хліб, молоко, цукор, соняшникову олію, сало.

Водночас на 3,3–0,7% подешевшали яйця, рис, продукти переробки зернових, яловичина, свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 0,9%, у тому числі на тютюнові вироби – на 1,4%алкогольні напої – на 0,5%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,5%, зокрема, взуття – на 2,9%, а одяг – на 2,2%.

Зростання ціни у сфері охорони здоров’я на 1,1% відбулося в першу чергу за рахунок подорожчання послуг лікарень на 2% та фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1%.

Ціни на транспорт знизились на 2,7% в основному через здешевлення палива та мастил на 6,1%, а також проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 3,6%.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар