Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2021
5,3 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
На Вінниччині понад 200 гектарів лісу повернули в комунальну власність
13 січня 2021, 13:43
На Вінниччині понад 200 гектарів лісу повернули в комунальну власність

На території Глуховецької селищної ради Вінниччини виявили факт незаконного використання лісу площею 211 га та вартістю майже 300 млн гривень. Відомо, що, попри рішення обласної Ради від 2000 року, цю ділянку так і не передали комунальному підприємству «Віноблагроліс», і 20 років ці землі безпідставно використовувало в одне з комерційних підприємств. На сьогодні ділянку повернули в комунальну власність.

Про це повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

Як йдеться в повідомленні, рішеннями Господарського суду Вінницької області та Північно-західного апеляційного господарського суду підтримано правомірну позицію прокуратури та задоволено позов в інтересах Вінницької обласної Ради.

У січні 2021 року органи прокуратури Вінниччини забезпечили реальне виконання судового рішення, а зазначені земельні ділянки передали Вінницькій обласній Раді. Вказані ділянки використовуватимуться відповідно до цільового призначення.

Як зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, за попередніми підрахунками, комунальне підприємство щороку сплачуватиме до бюджету Глуховецької громади до пів мільйона гривень податків та зборів.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар