Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2022
-0,8 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині оголосили конкурс TikTok відео «Незалежні 30 у Квадраті»
09 серпня 2021, 18:41
На Вінниччині оголосили конкурс TikTok відео «Незалежні 30 у Квадраті»

Автори трьох найпопулярніших відео, переможець у номінації «Приз глядацьких симпатій» та автор найдрайвовішого відео отримають цінні подарунки.

Щоб взяти участь необхідно зняти ролик та пройти реєстрацію тут. Відео повинне бути оригінальним, мати цілісний динамічний сюжет, містити елементи візуальної ідентифікації України, викликати почуття любові до батьківщини та поваги до її історії, культури, традицій. Представниця відділу національно-патріотичного виховання МЦ «Квадрат» Вероніка Бабіч детальніше пояснила «Місту над Бугом» вимоги до конкурсного ролика:

«Основною вимогою є зняти відео українською мовою та з україномовним аудіо. Те відео, яке набирає найбільшу кількість лайків, стає переможцем та отримує призи від наших партнерів. Роботи завантажувати в соціальну мережу TikTok, тегати канал kvadrat.vn.ua тегати наших партнерів центр вивчення генеалогії  «Пращур» (prashhur), тур-клуб «Бідняжка» (bidniazhka.travel) та підписатись в інстаграмі на сторінку Gorgany. Приймаємо на конкурс до 20 серпня до 18:00, потім конкурсна комісія передивиться відео на актуальність непорушення правил. 24 серпня ми оголосимо переможця конкурсу», - розповіла пані Вероніка.

У «Незалежні 30 у Квадраті» розігрують одразу кілька призів:

«Центр вивчення генеалогії «Пращур» радо погодився подарувати трьом переможцям кільцьові лампи для того аби молоді тіктокери та тіктокерки могли надалі знімати відео. Від тур-клубу «Бідняжка» буде подорож, яку мандрівник, скоріше за все, зможе обрати сам. І від Gorgany буде туристичне спорядження для мандрівників, які хочуть подорожувати», - уточнила представниця «Квадрату».

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар