Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,8 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині один чоловік провалився під кригу, а другий на тій самій кризі тримав його на тросі до прибуття рятувальників.
09 лютого 2024, 14:26
На Вінниччині один чоловік провалився під кригу, а другий на тій самій кризі тримав його на тросі до прибуття рятувальників.

 

О 13:25 рятувальникам надійшло повідомлення, що в с.Лукашівка Вінницького району на місцевому ставку під лід провалилася людина та потребує допомоги. Прибувши на виклик, бійці ДСНС, на відстані близько 30-40 метрів від берега, побачили чоловіка, який перебував у воді. Ще один чоловік, знаходячись на кризі, підтримував потопаючого за допомогою буксирувального тросу.

Застосувавши спецобладнання, ДСНСники витягли 43-річного чоловіка з води. Іншого, 44-річного чоловіка, який не дав потопаючому зникнути під водою, доправлено до берега за допомогою рятувальної мотузки. Обом чоловікам, до прибуття медиків, фахівцями групи рятувальних робіт надалася домедична допомога.

Чоловіка, який перебував у крижаній воді, бригадою «екстренки» госпіталізовано до медичного закладу, інший врятований від госпіталізації відмовився.

До аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося 4 чоловіки особового складу та один спецавтомобіль.

За матеріалами ДСНС у Вінницькій області

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар