Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 березня 2021
0,6 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
На Вінниччині конкурсна комісія підтримала 15 проектів, які фінансуватимуть з обласного фонду охорони навколишнього середовища
17 лютого 2020, 16:07
На Вінниччині конкурсна комісія підтримала 15 проектів, які фінансуватимуть з обласного фонду охорони навколишнього середовища

14 лютого відбулося засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, на якому вирішили подальшу долю фінансування ряду проектів. Очолив комісію перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. Окрім нього, в засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, керівники та заступники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та представники громадських організацій.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Першочергово ми розглянемо перехідні проекти природоохоронного спрямування, які були затверджені нашою комісією минулого року і завершення робіт, яких заплановано у 2020 році. Це 7 природоохоронних заходів на загальну суму 5,1 млн грн., серед яких, реконструкція каналізаційних мереж та очисних споруд, відновлення ландшафту та території, що відносяться до пам’яток садово-паркового мистецтва», - зазначив Сергій Здітовецький на початку зустрічі.

 

 

Під час засідання також члени комісії також розглянули пріоритетні природоохоронні заходи за напрямами природоохоронної діяльності, а це - поводження з твердими побутовими відходами, розчищення водних ресурсів, проведення заходів на об’єктах водовідведення та охорона природно-заповідного фонду. Окрім цього, розглянули один проект щодо запобігання надзвичайній ситуації.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар