Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 квітня 2024
20,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині чоловік незаконно позбавив волі людину
30 червня 2023, 17:05
На Вінниччині чоловік незаконно позбавив волі людину

Прокурором Вінницької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Вінницького району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

61-річний фермер 10.05.2023 приїхав до своєї матері для владнання конфлікту, що виник між нею і чоловіком, який тимчасово проживав у її будинку. У сина господарки оселі виник умисел на позбавлення волі «квартиранта».

Підозрюваний одягнув на руки потерпілого кайданки та вивіз до підсобного приміщення власної ферми. Зловмисник одягнув на утримуваного металевий ланцюг довжиною майже 4 метри та вагою понад 14 кг, який прикріпив до кайданок та, перекинувши через балку перекриття будівлі, скував його кінці навісним замком, чим позбавив чоловіка можливості вільно пересуватися та заподіяв йому фізичних страждань.

Наступного дня потерпілому вдалося звільнитися, розкрутивши з’єднання ланцюга, вибивши двері у підсобному приміщенні та, із закованими у кайданки і ланцюг руками побігти у напрямку автомобільної дороги. Там він зупинив вантажівку та попросив у водія про допомогу.

У лікарні у чоловіка виявлено забій голови, грудної клітини, множинні садна на спині, забійні рани обох гомілок.

Такий злочин карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар