Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 липня 2021
28,0 °C
ясно

Новини

Вінниця
НА ВІННИЧЧИНІ 28 ПТУ БУЛИ ДЕРЖАВНИМИ – СТАЛИ ОБЛАСНИМИ
26 лютого 2021, 16:44
НА ВІННИЧЧИНІ 28 ПТУ БУЛИ ДЕРЖАВНИМИ – СТАЛИ ОБЛАСНИМИ

Сьогодні, 26 лютого, на черговій 5 сесії обласної Ради 8 скликання депутати проголосували за безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області заклади професійно-технічної освіти. 

Це рішення стосується 28 професійно-технічних навчальних закладів, розташованих у містах – Вінниця, Жмеринка, Бар, Немирів, Гнівань, Козятин, Хмільник, Тульчин, Погребище; смт – Браїлів, Крижопіль, Теплик, Вороновиця; селах – Заболотне, Зозів, Кузьминці, Михайлівці, Мазурівка, Комаргород.

За словами заступника голови обласної Ради Ігоря Івасюка, сьогоднішнє рішення сесії, фактично, впорядковує те, що професійно-навчальні заклади, які донині були державною власністю, з 2017 року  фінансуються з обласного бюджету. Відтепер вони стають спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, що передбачено Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності». Усі ці об’єкти й надалі мають працювати за цільовим призначенням та не можуть стати приватною власністю.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар