Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 лютого 2020
6,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
На підземний перехід біля «Урожаю» виділили 1,2 мільйона гривень з бюджету Вінниці
28 січня 2019, 19:10

З бюджету міста виділяють гроші з цільовим призначенням «Реконструкція підземного переходу по вулиці Пирогова». Загалом, 1 мільйон 200 тисяч гривень. У мерії пояснили, що ці гроші витратять на дослідження стану переходу та виготовлення проектно-кошторисної документації. А після — прийматимуть рішення, що робити з переходом. Раніше міські чиновники казали про намір «засипати» перехід. На сесії міськради, 25 січня, депутати прийняли рішення про зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Вінниці на 2019 рік». У них зокрема йшлося про фінансування реконструкції підземного переходу поблизу ринку «Урожай». На це спрямовують 1,2 мільйона гривень. Про що повідомив голова ГО «Студентська Свобода Вінниччина» Андрій Гайдай в своєму дописі на фейсбуку. Станом на 13.00 25 січня на офіційному сайті міськради такого документу ще не було. Тож, розпитали керівника департаменту економіки та інвестицій Віталія Погосяна, чи виділили гроші на реконструкцію переходу?

Так, 1 мільйон 200 тисяч гривень. Були спрямовані на звернення міського департаменту капітального будівництва. Але це не реконструкція. Ці кошти будуть витрачені на проведення експертизи об’єкту та виготовлення проектно-кошторисної документації. Після цього будемо приймати рішення, що робити далі з об’єктом, — роз’яснив Погосян.

Нагадаємо, у 2018 році вінничани вимагали від міськради виконати капремонт переходу на «Урожаї», оскільки той в жахливому стані та схожий на смердючу яму. У мерії казали, що не будуть цього робити, адже перехід в оренді. І саме орендар — підприємство ТВ ТОВ «Південний Буг», яке належить родині бізнесмена Юрія Коробкіна — має займатися капремонтом.

У компанії «Південний Буг» казали, що «капремонт буде, але це потребує великих коштів та організації альтернативного пішохідного переходу», тож запланували його провести у 2019 році. При тому чиновники вже розглядали варіант, аби засипати підземний перехід та прокласти шлях пішоходам до «Урожаю» по дорозі. Адже, у мерії казали, що «орендар готовий відмовитися від переходу, бо ремонт не є вигідним».

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар