Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Митрополит Московської церкви на Вінниччині просить Кирила опам’ятатися
12 березня 2022, 19:42
Митрополит Московської церкви на Вінниччині просить Кирила опам’ятатисяМитрополит Московської церкви на Вінниччині просить Кирила опам’ятатися

Духовенство просить Росію та світ зупинити воєнні звірства Путіна. До закликів доєднався навіть митрополит Варсонофій, який керує Вінницько-Барською єпархією Московської церкви. Він зазначив, що патріарх РПЦ Кирило має засудити російські злочини в Україні.
«У цей момент істини Вінницька рада церков звертається до усіх церков поза межами України… Я звертаюсь до святійшого патріарха Кирила, щоб він засудив російську агресію, а також, щоб звернувся до керівництва Російської Федерації, аби воно негайно припинило кровопролитну війну в Україні», – зазначив Варсонофій.
Нагадаємо, раніше Патріарх Кирило виправдав злочинні дії Путіна в Україні, назвавши війну в нашій державі справедливою. Після цього намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Московського патріархату Павло (Лебідь) визнав, що з початком війни українці, серед яких багато вірян Московської церкви (УПЦ МП), звинувачують цю релігійну організацію і її керівника, патріарха Кирила у пособництві Путіну.
«На жаль, сьогодні спостерігається упереджене, неприязне ставлення до нашої канонічної Святої Церкви Христової. Навіть серед тих, котрі живуть у нашій країні і є членами нашої Церкви, багато хто з ненавистю дивиться на священнослужителів нашої Святої Церкви» – визнав він в інтерв'ю, яке публікує сайт Лаври.
Проте УПЦ МП відмовляється розривати стосунки з РПЦ та Кирилом.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар