Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
15,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Мурали, хореографія та малювання: у Вінниці проведуть мистецький захід
14 червня 2022, 14:41
Мурали, хореографія та малювання: у Вінниці проведуть мистецький захід

Комунальне підприємство "Інститут розвитку міст" організовує мистецький захід для мешканців Вінниці та внутрішньо переміщених осіб. Подія має назву "Арт-простір "Берег єднання", пройде вона 17 червня. Вінничани та гості міста зможуть створити разом мурал, освоїти хореографічні рухи та позмагатися у настільному тенісі.

Фахівці Інституту розвитку міст зазначають, що учасники заходу матимуть змогу пограти у барабанному колі разом з Костянтином Прилєпським та познайомитися з музичним інструментом - дримбою, а також позмагатись у настільний теніс та взяти участь у "Веселих естафетах".

Крім того, містяни та переселенці зможуть долучитись до створення муралу разом з художником-скульптором Євгеном Соломко, навчитись відбивати ритм і танцювати разом з хореографом Глібом Зельгіним. А діти матимуть змогу створити 3D малюнок крейдою разом з художницею Мариною Кульмач. До того ж на учасників події чекатиме піца та освіжаючі напої. Під час арт-терапевтичної події учасники спробують себе у різних видах мистецтва, принаймні на деякий час позбудуться негативних емоцій, звільнять думки та полегшать стресовий стан, - розповідає координаторка Програми "Інтеркультурні міста" у місті Вінниця Юлія Кашпрук.

 

Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Захід пройде 17 червня о 14:00 на території ФСТ "Динамо" (вулиця Бузький Узвіз, 35). На території наявні місця для укриття на випадок повітряної тривоги.

Подія відбудеться у рамках Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста" Німецького товариства міжнародної допомоги GIZ в Україні, за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту "Інтегрований розвиток міст України – 2", - повідомляє Вінницька міська рада.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар