Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 квітня 2019
19,4 °C
слегка облачно

Новини

Вінниця
Міс Вінниця 2019: обрано 16 фіналісток конкурсу
23 січня 2019, 16:00

Цьогорічний конкурс краси “Міс Вінниця” запам’ятається порівняно великою кількістю претенденток на фінальну частину, але водночас – не надто очевидним вибором.

Кастинг традиційно відбувся в МПМ “Зоря” надвечір 22 січня. Окрім численного журі, подивитися та оцінити майже вісім десятків претенденток прийшли журналісти та колишні учасниці конкурсу.

 

 

 

 

 

 

Без тривалого вступу, перейшли відразу до огляду конкурсанток: вони виходили групами по 12 дівчат спочатку в тому одязі, який вважали вдягнути за потрібне на перший вихід. Джинси, сукні, шорти, та спідниці, брюнетки та блондинки, високі та на підборах – дефіле в одязі відбулося швидко і дозволило хіба побіжно роздивитися дівчат, серед яких, до речі, було дві вінницькі журналістки. Можливо, молоді красуні надихнулися прикладом своєї колеги з місцевого телебачення, яка в минулому році здобула корону “Міс Вінниця”.

Обрану групу дівчат ще раз вивели на подіум в купальниках, завдяки чому журі змогли більш ретельно роздивитися їхні фізичні дані. Позаяк жодні інші параметри (наприклад, інтелект, почуття гумору, вміння говорити абощо) на цьому конкурсі традиційно, журі не цікавить принаймні на даному етапі.

 

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар