Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Мешканці Вінниччини висловилися проти встановлення новорічних ялинок
08 листопада 2022, 18:52
Мешканці Вінниччини висловилися проти встановлення новорічних ялинок

До Нового, 2023 року залишається менш як два місяці. У зв’язку з цим на нашому телеграм-каналі ми запитали думку мешканців області, чи доречно зараз, під час війни, встановлювати у Вінниці та в громадах області новорічні ялинки зі святковим освітленням?

На це опитування зголосилося відповісти 4500 наших читачів і підписників. Переважна більшість з них – 86% проти встановлення ялинок.

 

Також чимало опитаних висловилися і проти проведення масових святкових заходів.

Зазвичай, у мирні часи вони тривали від Дня святого Миколая, 19 грудня, і завершувалися на Водохреща, 19 січня.

Переважна більшість читачів у своїх коментарях пропонують направити гроші, які зазвичай витрачалися на новорічні веселощі, на допомогу ЗСУ.

 

До речі, ці кошти передбачені у місцевих бюджетах, які в грудні минулого року затверджувались на сесіях місцевих рад. Зрозуміло, що тоді ніхто й думки не мав, що через два місяці Україна опиниться у вирі війни, а на фронтах гинутимуть наші захисники та захисниці. А Вінницю та інші мирні міста обстрілюватимуть російські крилаті ракети та атакуватимуть дрони-камікадзе.

Дехто з опитаних навіть здивувався такому формулюванню питання: мовляв, навіщо запитувати про очевидне?

Але ми це питання винесли на обговорення, бо не сподівалися на стовідсоткову підтримку скасування масових святкувань. І як показала практика, це справдилося, адже 14% опитаних «за» встановлення ялинок.

Так, це меншість. Але тим ми й відрізняємося від агресорів, що цінуємо всі думки наших громадян.

Тож, долучайтесь до наших опитувань і у майбутньому. Ми цінуємо вашу позицію. А з коментарями можете ознайомитися під опитуванням.

Слава Україні!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар