Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
3,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
КВН
19 листопада 2019, 18:58

17 листопада у Палаці мистецтв відбувся перший Фестиваль-конкурс студентської творчості, гумору та креативу, організаторами якого виступили Департамент культури, відділ молодіжної політики ВМР та міський Палац мистецтв.
Традиційно захід проходив на призи міського голови Сергія Моргунова. Партнером свята виступила страхова компанія «Місто».
Своє співоче вітання з Днем студента підготували представники Медичного університету, а в самих творчих перегонах взяли участь п’ять вищих навчальних закладів міста.
В номінації «відео» подарунок від організаторів отримали студенти Вінницького інституту та коледжу університету «Україна». Кращими в номінації «вокал» була команда Вінницького Державного Педагогічного університету. Національний технічний університет краще жартував на студентську тематику, а Донецький Національний університет найкрутішим був у хореографії.
Загальну перемогу і номінацію за кращий сценарій і режисуру отримали студенти і викладачі ВТЕІ КНТУ. Їм вручили комплект звукопідсилюючої апаратури від міського голови та страховий поліс від страхової компанії «Місто».
Маємо велику надію, що не дивлячись на незначні недоліки, як з боку самих команд, так і організаторів, цей фестиваль стане традиційним, і до нього долучаться інші виші нашого міста.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар