Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 травня 2024
22,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Краса допоможе, Україгна переможе! Ціль досягнуто!
24 квітня 2023, 22:49
Краса допоможе, Україгна переможе! Ціль досягнуто!

Ціль благодійного проєкту «Краса доможе, Україна переможе!» досягнуто! Ми зібрали 800 000 гривень на два БПЛА «Галка»! Організатори заходу – Міжнародний Обєднаний Фонд Допомоги та Міський Палац Мистецтв дякують всім, хто купував лоти та просто донатив на проєкт!

Так, на аукціоні виробів від учасниць конкурсу «Міс Вінниця» було зібрано 67500 грн., з яких найбільше вартувала авторська вишиванка – 1 тисячу доларів. Вона відправиться до Канади благодійнику Роману Переяславському.

Аукціон ТОП-лотів приніс ще 274 тисячі  гривень в загальну скарбничку. Так прапор від Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного пішов з молотка за 3 тисячі доларів і в цей же ж вечір був подарований Вінницькому фізико-математичному ліцею №17. Не менш жваві торги були і за прапор із підписом Бориса Джонсона, що заважив на 45 000 грн.!

До проєкту долучались благодійники із Вінниці та всієї України, а також із багатьох небайдужих країн. Особлива вдячність Віктору Сокурову (США) за донат 128 000 грн., Ювелірному дому «Діадема» та їх американським друзям за донат 120 000 грн., мережі адрес здоровя «Конекс» за донат 50 000 грн., Карлові Гігінешвілі (Вінниця) за донат 20 000 грн., фонду United Help Ukraine за донат 20 000 грн. та ще багатьом іншим закордонним друзям!

Андрій Пістолькорс та його побратими-військовослужбовці, котрим і відправляться придбані БПЛА, також долучились донатом в  72 000 грн.!

Із продажу квитків охочим почути зіркових гостей Мілу Нітіч та Pianoбоя виручено іще 22500 грн. За час концерту гості у залі та телеглядачі прямого ефіру задонатили у скриньки та на рахунок фонду ще без малого 20 тисяч гривень і кошти поступають досі! Кожна гривня важлива! Ще раз дякуємо всім, хто підтримав і продовжує підтримувати проєкт! Слава Україні!

 
Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар