Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 березня 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Кар’єр російського олігарха націоналізували на Вінниччині
17 лютого 2023, 19:21
Кар’єр російського олігарха націоналізували на Вінниччині

У селі Жежелів Глуховецької громаді Хмільницького (колишнього Козятинського - ред.) району націоналізували місцевий кар’єр, який належав російському олігарху Олегу Дерипасці. Об’єкт передали у державну власність держави.

Україна націоналізувала заводи підсанкційного російського олігарха на 10 мільярдів гривень. Відповідне рішення прийняв Вищий антикорупційний суд. Серед об’єктів: Миколаївський глиноземний завод, а також надровидобувні компанії Глухівський кар’єр кварцитів, Хустський кар’єр та Жежелівський кар’єр (з Вінниччини).

Встановлено, що Олег Дерипаска, який входить до найближчого оточення військово-політичного керівництва РФ, керував підприємствами через підконтрольні комерційні структури в різних регіонах України. Таким чином російський олігарх намагався приховати своє відношення до українських активів.

Довідка:

Приватне акціонерне товариство “Жежелівський кар’єр” займається видобутком і переробкою каменю. У 2019 році обсяг виручки складав понад 50 мільйонів євро за рік. Розмір статутного капіталу - 13 млн. грн.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар