Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ГУРТ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» ДАВ ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ У МІСЬКОМУ АЕРОПОРТУ ВІННИЦІ
09 липня 2020, 16:17
ГУРТ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» ДАВ ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ У МІСЬКОМУ АЕРОПОРТУ ВІННИЦІ

Концерт проводився під відкритим небом та вперше зі складними погодними умовами. Та це не спинило глядачів, які скучили за «живою» музикою. Зібралося близько тисячі людей, проте всі на своїх авто, щоб не порушувати правила карантину. В одній машині було дозволено знаходитися двом дорослим та двом дітям. Відповідно, квитки і купувалися не на особу, а на машину. Цінова політика одного авто-місця коливалася від 800 до 1200 гривень. Концерт проводився на площадці Вінницького міського аеропорту у селі Гавришівка. Соліст гурту « Без Обмежень» розповідає, що такий формат заходу вигадали раптово.

– Коли ми вигадали ідею авто-туру, нам казали, що ми або генії або божевільні. Неможливо жити без улюблених глядачів. Початку було важко, проте я бачу захоплених людей, сигнали машин та відчуваю енергетику глядача. Це для мене найбільше задоволення, – розповідає вокаліст гурту Сергій Татчинець.

Артисти виконали свої найвідоміші хіти “Без неї ніяк”, “Тону”, “Налий мені вина” та інші, а також в рамках Всеукраїнського туру презентували новий сингл. Всі глядачі були пройняті шаленою енергетикою виконавців, щирими емоціями та якісною українською музикою.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар