Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 грудня 2022
4,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Філологи з Браїлівського ліцею навчали учасників курсу «Лагідна українізація» ділового мовлення
07 листопада 2022, 15:23
Філологи з Браїлівського ліцею навчали учасників курсу «Лагідна українізація» ділового мовлення

Про мову професійного спілкування та мовну компетенцію говорили 1 листопада філологи Браїлівського ліцею. Педагоги розповіли учасникам курсу про українську мову ділового спілкування в її усній та писемній формах.

Під час заняття філологи пояснили присутнім основні компоненти мовного професійного спілкування, а також розповіли про професійну мовнокомунікативну компетенцію.

«Від багатства словникового запасу, рівня культури мови і техніки мовлення значною мірою залежать професійна майстерність, імідж та успіх особистості», – акцентували педагоги Браїлівського ліцею.

Цього дня своїми знаннями з учнями ділилися Тетяна Соколенко, Павло Гаврилюк, Олена Церковна, Валентина Заєць та Лариса Вигрівач.

Цю ж тему продовжать вивчати учасники онлайн курсу «Лагідна українізація» 8 листопада.

Нагадуємо жмеринчанам і гостям нашого міста: щовівторка о 16:30 кожен може долучитися до безкоштовних занять з української мови. 8 листопада філологи Браїлівського ліцею імені Забаштанського допоможуть вам краще пізнати нашу мову.

Вивчайте мову цікаво і просто з курсами від кращих педагогів Жмеринської громади та Центру професійного розвитку педагогів управління освіти міської ради!

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «УКРАЇНСЬКА МОВА ДЛЯ ВСІХ»

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ МОВНИХ КУРСІВ

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ ЗА ПОСИЛАННЯМ

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ЗА ФОРМОЮ

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар