Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 липня 2021
29,0 °C
ясно

Новини

Вінниця
ЕКСКУРСІЇ, АКУСТИЧНИЙ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ ТА ВИМКНЕННЯ НЕОБОВ'ЯЗКОВОГО СВІТЛА В МІСТІ: ЩО ЦЬОГО РОКУ ПІДГОТУВАЛИ НА АКЦІЮ «ГОДИНА ЗЕМЛІ У ВІННИЦІ»
24 березня 2021, 17:19
ЕКСКУРСІЇ, АКУСТИЧНИЙ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ ТА ВИМКНЕННЯ НЕОБОВ'ЯЗКОВОГО СВІТЛА В МІСТІ: ЩО ЦЬОГО РОКУ ПІДГОТУВАЛИ НА АКЦІЮ «ГОДИНА ЗЕМЛІ У ВІННИЦІ»

Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра закликає людей вимкнути в останню суботу березня необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети. Вінниця вже багато років підтримує проведення тематичних акцій у громаді, приурочених цій події.

Її організатори в нашому місті в суботу, 27 березня, пропонують усім вінничанам долучитись до міжнародної акції «Година Землі 2021» та вимкнути у своїх домівках світло. Саме о 20:00 і протягом однієї години на території всієї Вінниці буде вимкнено необов'язкове світло: підсвітки визначних будівель, площ, собору, театру, вежі Артинова, а також київський та центральний мости. 

«Година Землі - це година про кожного з нас. Про нашу відповідальність, свідомість і повагу - до всього, що нас оточує і до самих себе. Адже хіба можна поважати себе, якщо недостатньо поважаєш своє середовище? Як година складається із секунд, так і наше життя складається з маленьких деталей і непомітних звичок. Давайте цієї Години Землі переглянемо свій звичний стиль життя і спробуємо наповнити його “секундами”, сповнених повагою до своєї планети, а як це зробити - дізнавайтесь під час заходів, які ми підготували для вас цьогоріч”, - закликає менеджерка проектів КП «Інститут розвитку міст» Яна Чайковська.

Впродовж останніх років у «Годину Землі» у Вінниці поєднують екологічні теми з музикою. І вже 27 березня організатори підготували для містян окрім вечірнього концерту безкоштовні історичні екскурсії центральною частиною Вінниці. 27 березня, о 18:00 у середмісті Вінниці відбудуться одразу дві історичні еко-екскурсії “Година твого міста” - велосипедна та пішохідна. Обидві будуть супроводжувати досвідчені вінницькі гідеси - Анастасія Стовпець та Інна Шумська, а усім учасники та учасниці отримають набори еко-подарунків. 

Реєстрація на велосипедну екскурсію - https://cutt.ly/qxbvWfZ  та на пішохідну екскурсію - https://cutt.ly/DxbvNtl 

Вечір суботи 27 березня завершиться акустичним онлайн концертом-розмовою. Під час трансляції̈, яка розпочнеться о 21:00, разом з командою громадської організації «Екоплатформа ДІЛИ» з вінничанами  говоритимуть про особисту-екоефективність, розкажуть про те, як мистецтво поєднується із екологією, а також будуть слухати виступ гурту "Очеретяний кіт" у просторі-студії «ПІЧ». Трансляція буде доступна за посиланням - https://cutt.ly/cxbRR6O 

Голова ГО "ЕКОПЛАТФОРМА ДІЛИ" Марія Леванчук нагадує, що навколишнє середовище – це надзвичайно важливий фактор життя всього людства: “Людина навчилась не думати про природу. Ми відволікаємось на телефони, автомобілі, величезні обсяги інформації та роботи. Ми постійно кудись поспішаємо і навчились не враховувати навколишнє середовище, як важливий фактор нашого життя. Проте цей фактор нікуди не подівся, він завжди з нами, кожного дня. Ми живі завдяки навколишньому середовищу. І при цьому ми продовжуємо його вбивати, вбивати себе. Ми робимо це несвідомо, або часто вважаємо, що особистий вплив не такий вже й великий. Година Землі - це той час, коли кожен з нас простим рухом вимикання світла всього лише на годину, може увімкнути перемикач своєї свідомості. Згадати, що людство - це не окремий елемент, ми єдині з природою і нам потрібно її берегти”. 

Заходи відбуватимуться за підтримки та партнерства Вінницької міської ради, Інституту розвитку міст, Департаменту енергетики, транспорту та зв'язку, Фонду громади "Подільська громада", Eco Drive”, Центру Історії Вінниці, ГО “VIN CYCLE”, Енергоефективна Вінниця, Громадської організації "Мистецьке об'єднання "Плай", ГО "Екоплатформа ДІЛИ", Простір-студія ПІЧ.

Більше деталей за посиланням:  https://bit.ly/2N6F9O4 

2.jpg

3.jpg

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар