Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ДВОЄ ГЕНЕРАЛІВ РАШИСТСЬКОЇ АРМІЇ – «УРОД»ЖЕНЦІ ВІННИЧЧИНИ
21 березня 2022, 17:15
ДВОЄ ГЕНЕРАЛІВ РАШИСТСЬКОЇ АРМІЇ – «УРОД»ЖЕНЦІ ВІННИЧЧИНИДВОЄ ГЕНЕРАЛІВ РАШИСТСЬКОЇ АРМІЇ – «УРОД»ЖЕНЦІ ВІННИЧЧИНИ

Двоє генералів окупаційної російської армії – Володимир Алєксєєв та Анатолій Болюх є уродженцям Вінницької області. Про це інформує телеканал “ Володимир Алєксєєв

Зазначається, що генерал-лейтенант Володимир Алексєєв є заступником начальника головного управління генштабу. Головне управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації (ГУ ГШ ЗС рф) – орган зовнішньої розвідки Міністерства оборони російської федерації та центральний орган військової розвідки Збройних сил російської федерації.

Алєксєєв народився у селі Голодьки неподалік від Хмільника. Військову освіту здобув у Рязанському повітряно-десантному училищі. Перебував на посаді начальника розвідувального управління Московського. Після цього був переведений до центрального апарату Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил. Брав участь у війні у Сирії, за що йому присвоїли звання “Герой Росії” із врученням медалі “Золота Зірка”

Анатолій Болюх

Генерал Анатолій Болюх обіймає посаду заступника керівника 5-ї служби ФСБ. Ця структура займається зв’язками ФСБ із закордонними партнерами, зокрема саме вони займались створенням російської агентурної мережі в Україні. Усередині служби існує сумнозвісний Департамент оперативної інформації (ДОІ), який виконує функції зовнішньої розвідки ФСБ.

За інформацією авторів кількох книжок про російські спецслужби, журналістів Андрія Солдатова та Ірини Бороган, зараз Болюх потрапив у немилість володаря Кремля володимира путіна. Вони стверджують, що генерал перебуває під домашнім арештом.

Причина – недостовірні розвіддані, неповна та частково хибна інформація про політичну ситуацію в Україні, яку надавало відомство Болюха політичному керівництву рф.

відповідав за розвідку на території України. Ймовірно, саме він вів володимира путіна в оману про готовність України зустрічати російських окупантів як визволителів. Болюх також додатково відповідав за напрямок дезінформації.

Формально підстава для проведення оперативно-розшукових заходів була іншою – розкрадання бюджетних коштів, виділених на підривну та агентурну роботу в Україні. Відповідне звинувачення звинуватило Головне військове слідче управління СК РФ.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар