Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2021
9,0 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
ДОМРИСТКИ СВІТЛАНА ПІСКОВА ТА КАТЕРИНА КРАВЧУК ПРИВЕЗЛИ З ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ГРАН-ПРІ ТА І МІСЦЕМ
14 квітня 2021, 14:36
ДОМРИСТКИ СВІТЛАНА ПІСКОВА ТА КАТЕРИНА КРАВЧУК ПРИВЕЗЛИ З ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ГРАН-ПРІ ТА І МІСЦЕМ

Вінничанки, які навчаються у Вінницькій дитячій школі №2, цього року показали чудові результати на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах. Світлана Піскова отримала Гран-прі, а Катерина Кравчук – диплом I ступеня. Викладачка обох дівчат – Валентина Піскова. Концертмейстер Світлани – Світлана Ліпська, а Катерини – Інна Сергеєва.

Обидві дівчинки грають на народному музичному інструменті  домрі. «Гра на музичних інструментах добре впливає на естетичні почуття дитини, розвиває пам'ять, покращує дрібну моторику рук. А участь у конкурсах вчить дітей йти до своєї мети, робить їх впевненішими в собі, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук. – Я вітаю Світлану Піскову та Катерину Кравчук з досягненням та бажаю отримувати задоволення від занять творчістю».

Викладачка дівчат Валентина Піскова розповіла, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах – це дуже престижний конкурсу з високопрофесійним журі.

170229378_283196206749263_5221728425506927100_n.jpg«Катерина Кравчук навчається у п'ятому класі музичної школи, їй одинадцять років. Відмінниця, має чудову техніку виконання. Катерина – з музичної родини, її  мама піаністка, а Катя грає на гітарі, піаніно та домрі. Сестра-близнюк Каті також займається у нашій музичній школі. А Світлана Піскова – це моя внучка. Вона також навчається у 5 класі, відмінниця. Світлана – активна та наполеглива дівчинка. Є учасницею зразкового ансамблю домристів «Дзвінкі струни». Любов до гри на домбрі у Світлани – з родини, адже її бабуся, дідусь та сестра грають на цьому музичному інструменті», – каже Валентина Піскова.

Також Валентина Піскова зазначила, що обоє дівчат є стипендіатами міського голови.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар