Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 квітня 2024
20,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
До Дня міста учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкілля провели «Ювілейний експрес-тур Вінницею»
08 вересня 2023, 16:07
До Дня міста учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкілля провели «Ювілейний експрес-тур Вінницею»

Напередодні 660-річчя рідного міста діти підготували промо-ролики про цікаві місця та об'єкти, що поблизу їхніх шкіл. У такий спосіб юні вінничани утворили віртуальну екскурсію та показали «родзинки» Вінниці. Проєкт ініціював департамент освіти міської ради.

«Цінно, що у своїх дописах діти змогли охопити всі куточки нашого міста і в кожному віднайти щось, що варте уваги - від Вишеньки до Тяжилова, від П'ятничан до Старого міста, адже Вінниця славна своєю багатовікової історією, цікава та самобутня. Приємно, що наші учні прагнуть її досліджувати та розповідати про рідний край світові», – зазначає директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Згадали у своїх дописах як історичні пам’ятки, так і сучасні об’єкти ландшафту та інфраструктури. Діти розповідали про місця пам’яті полеглих воїнів та пам’ятники жертвам терору. Серед іншого, звернули також увагу на Миколаївську церкву, площу Василя Стуса, будівлю «Книжка», музей імені М. І. Пирогова, Центральний міський стадіон, парк «Хімік», Вінницьку транспортну компанію і, звісно ж, водонапірну вежу Артинова. На прикладі вулиці Келецької пригадали також історію співдружності Вінниці та польського міста Кельце, партнерським відносинам між якими цьогоріч виповнюється 65 років.

«Наше місто уже заявило про себе як про комфортне, прогресивне та європейське місто. Впевнені, що Вінниця продовжить розвиватися та буде ще кращою, бо тут живуть щасливі сучасні люди - вінничани. Зі святом, наша Vi», – так висловлюється про рідне місто підростаюче покоління.

Дописи віртуального експрес-туру доступні за хештегом #vinexpress_660

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар