Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
30 листопада 2022
-0,9 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Чому у Вінниці більше не вимикають вуличне освітлення
07 листопада 2022, 15:22
Чому у Вінниці більше не вимикають вуличне освітлення

Мер Вінниці Сергій Моргунов розповів чому у місті більше не вимикають вуличне освітлення. 

Через масові ракетні удари росармії по об’єктах критичної інфраструктури України у регіонах і Вінниці почали економити світло. Торкнулось це і вуличних ліхтарів. Та як показала практика, вимикати їх повністю – небезпечно. Адже, у суцільній темряві почастішали ДТП, пограбування та крадіжки. 

Крім того, вінницькі ліхтарі споживають небагато електроенергії, до 1% від всього навантаження на систему. Нині світильники працюють у так званому нічному режимі, коли в темну пору доби ввімкнено 50 відсотків вуличного освітлення. 

Ми розробили ряд заходів з економії електроенергії, відпрацювали з бізнесом в цьому відношенні. На жаль, нам потрібно було зробити суттєве скорочення по електротранспорту. Тому що це, мабуть, найбільше навантаження, якщо брати комунальну сферу. Звичайно, я також дякую всім небайдужим і відповідальним вінничанам, які серйозно ставляться до економії, - говорить Сергій Моргунов.

Крім того, міський голова закликав продовжувати заощаджувати електроенергію в години пікових навантажень з 7 до 11 ранку та з 17:00 до 23:00.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар