Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
26,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Благодійний тур на дивані дістався до Вінниці
26 червня 2024, 16:58
Благодійний тур на дивані дістався до Вінниці

До Вінниці дістався винахідник Аркадій Фішман, який вирушив у благодійний тур з міста Заліщики на Тернопільщині до Києва. Чоловік разом зі спутницею Оленою Дунець подорожують на власноруч розробленому дивані з колесами. Завдяки подорожі планують зібрати 2 мільйони гривень на евакуаційні дрони для Збройних сил. 

Про свої пригоди мандрівники розповідають у соціальних мережах.

Аркадій Фішман переселенець зі Слов'янська, який переїхав на Тернопільщину. Навесні чоловік з старого дивана сконструював транспортний засіб, який рухається завдяки електродвигуну. Максимальна швидкість 10 кілометрів за годину.  

20 червня Аркадій разом з туту-майстринею Оленою вирушили в тур Україною, щоб зібрати кошти на дрони для ЗСУ. Маршрут проходить через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир. Кінцевий пункт мандрівки - Київ. На дивані планують подолати 650 кілометрів. 26 червня відчайдухи дісталися Вінниці. 

"Проєк дивантур приїхав сьогодні у Вінницю. Буде до завтрішнього ранку, тож приходьте в центр познайомитися, поспілкуватися, ми з благодійною метою задля збору коштів на розробку розмінувальних машин. Тож поширюйте та долучайтеся до збору", - говорить у ролику винахідник. 

Станом на 26 червня вони встигли зібрати 109 267 гривень із запланованої суми. 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар