Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 серпня 2019
16,9 °C
ясно

Новини

Вінниця
БІБЛІОТЕКА ТИМИРЯЗЕВА ПОВСТАЛА ПРОТИ РЕЙДЕРІВ
07 червня 2019, 10:42

Колектив Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, ознайомившись із проектом рішення Вінницької обласної Ради, опублікованим на офіційному сайті 23 травня                 2019 року «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку», зокрема про надання в оренду Вінницькій обласній науковій медичній бібліотеці приміщення за адресою Соборна, 70, І поверх (площею 568,4 м2), висловлює свою стурбованість. Адже саме за цією адресою Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва 29 років поспіль орендує приміщення, де розміщено три потужних структурних підрозділи – відділ економіки і новітніх технологій, сектор «Регіональний тренінговий центр» та сектор обмінного фонду.

 

Відділ економіки і новітніх технологій має фонд документів, що нараховує понад 40 тис. примірників. Його послугами щорічно користуються понад 6 тис. читачів. Відділ організовує роботу Клубів за інтересами, зокрема «Молодий економіст», «Зустріч» та ін. На його базі працює Пункт доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади. У відділі розміщено 11 персональних комп’ютерів для користувачів бібліотеки. Читальний зал відділу, є одним з найбільших у бібліотеці і використовується для проведення круглих столів, Днів інформації, презентацій книг, засідань любительських об’єднань, тренінгів, майстер-класів тощо. Щорічно організовується біля 300 заходів, у тому числі в рамках співпраці з громадськими організаціями, зокрема з тими, що опікуються людьми з інвалідністю. Крім того, відділ бібліотеки проводить спільні заходи з ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області», ГО «Ветан», Вінницьким Центром Розвитку Місцевого Самоврядування, ГО «Генерація ідей Добробуту», Асоціацією ОСББ Вінниччини, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», ГС «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», ГО «Поділля-Соціум», ГО «Вінниця безпечне та комфортне місто», ГО «Спільна справа», Благодійним фондом «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток», ГО «Спіноза», ГО «Вінницька обласна Асоціація ветеранів силових структур України», ГО «Молодіжна організація журналістів України»,ГО «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту «Цивільний корпус «Азов», ВОМГО «Молодіжна ліга розвитку підприємств», ГО «Спільно Дій», ГО «Об’єднання переселенців зі сходу України та Криму» та іншими.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Вінниця перетворюється на культурну столицю України

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

У Вінниці планують побудувати вантовий міст. Вже провели громадські слухання

Сектор «Регіональний тренінговий центр», який було відкрито в рамках проектної діяльності програми «Бібліоміст», організовує і проводить тренінги для бібліотечних працівників області та користувачів бібліотеки з основ комп’ютерної грамотності та електронного урядування. Щорічно тут відбувається понад 70 тренінгів, участь у яких беруть понад 700 осіб, а його послугами користуються понад 1,5 тис. читачів на рік.

На першому поверсі розміщується також і Сектор обмінного фонду, до якого надходять українські видання за державними й обласними програмами. Сюди щорічно надходить біля 30 тис. примірників документів, які бібліотека перерозподіляє серед обласних, районних бібліотек та бібліотек ОТГ Вінницької області.

Саме через це вважаємо за обов’язок повідомити Вам, що при умові втрати орендованих приміщень на І поверсі адмінбудинку (вул. Соборна, 70) значно погіршиться виконання головних функцій та завдань ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва з організації бібліотечно-інформаційного обслуговування жителів регіону, унеможливить проведення оперативного перерозподілу документів, які надходять до сектору обмінного фонду за державними й обласними програмами, не кажучи уже про те, що таке рішення призведе до погіршення умов праці персоналу бібліотеки.

Враховуючи вищевикладене, колектив просить Вас не підтримати проект рішення «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку» й не голосувати за дане рішення на черговій сесії.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку щодо прийняття виваженого рішення.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар