Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 квітня 2024
5,7 °C
дождь

Новини

Вінниця
Безпечний простір в центрі Вінниці або місток у «серці Вишеньки»: вінничани обирають проєкти для міста
15 вересня 2023, 15:15
Безпечний простір в центрі Вінниці або місток у «серці Вишеньки»: вінничани обирають проєкти для міста

Міський голова міста Вінниці Сергій Моргунов розповів, що вінничани оформили свої ідеї щодо розвитку громади у проєкти. Ті, які отримають найбільшу підтримку суспільства, будуть втіленні у життя.

«Голос кожного вінничанина важливий. Визначимо, на що витратити кошти місцевого бюджету, разом», - пише у себе на сторінці у Facebook міський голова.

Тож, кожен вінничанин може обрати, який проєкт «Бюджету громадських ініціатив» хотів би бачити у місті. Зареєструватись та проголосувати можна на сайті.

Підтримати можна 4 проєкти: два великі та два малі.

Серед цікавих варіантів:

  • Проєкт «Мала річка – безпечний спільний простір в центрі міста».

Він передбачає облаштування малої річки, яка протікає в центральній частині міста та впадає в р.Південний Буг.

Його планують реалізувати на території: м. Вінниця, масив «Князів Коріатовичів».

Метою даного проєкту є:

  • покращення стану водойми;
  • створення доступних та безпечних транзитів та просторів вздовж берегів малої річки;
  • об'єднання мешканців навколо цінностей природних елементів міського простору.

  • Сквер з інтерактивною складовою: «Сузір’я «Міста-побратими»

Він стане зоною відпочинку для мешканців громади та своєрідною подякою партнерам, які після початку повномасштабної війни демонстрували хвилю солідарності (моральну та матеріальну) з Україною зокрема, та Вінницею конкретно. Окрім того більше вінничан дізнаються про міста-побратими та їх історію, культуру, традиції.

Точна адреса, за якою планується реалізація проекту: Зелена зона між будинками Келецька, 97 та Андрія Первозванного, 58а.

  • Благоустрій території навколо фонтану, який розташований на «Родинному озері» в Тяжилові.

Основною метою проекту є створення затишної зони комфорту і відпочинку навколо фонтану.

Сам фонтан був збудований у 2020 році та без благоустрою території навколо. Тобто зараз мешканці не мають змоги присісти поруч. Ввечері територія не освічується. Комплексним підходом до вирішення даної проблеми буде облаштування території доріжками, лавочками, ліхтарями, клумбами щоб фонтан мав належний вигляд, а мешканці повноцінно користуватись локацією.

 

  • Мистецький сквер в «серці Вінницьких Хуторів»

Проєкт покликаний осучаснити сквер, відродити «посиденьок під сонцем», концертів та різних майстер-класів на свіжому повітрі.

Основною метою проєкту є осучаснення скверу та створення належної бази для проведення на його території різних культурно-мистецьких подій (адже поблизу розташований найбільший Будинок Культури у ВМТГ), облаштування комфортного благоустрою для його відвідувачів у цілях рекреації.

  • Місток у «Серці Вишеньки»

Цей проєкт передбачає ремонт містка, який з’єднує мікрорайон Вишенька та мікрорайон Пирогова.

Місток є майже єдиним пішохідним сполученням, однак на сьогоднішній день є в аварійному стані, що є небезпечним для дітей, які відвідують школи, садочки цього  мікрорайону та усіх вінничан, які добираються до роботи, вищих навчальних закладів і проводять дозвілля на березі озера.

Цей проект актуальний для всіх мешканців міста. Школярі, молодь, люди з інвалідністю, які будуть гуляти та мати змогу перейти на інший берег річки безпечно та комфортно, користуючись інфраструктурою містка.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар