Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 листопада 2022
0,2 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
27 червня Вінниця святкувала День молоді!
29 червня 2021, 17:05
27 червня Вінниця святкувала День молоді!

В ЦПКіВ ім. Леонтовича на Площі Водограю була представлена танцювально-розважальна програма від гуртів «Sunrise» , «Other Side» та їх солістів Євгена Мельника, Влада Гнатовського, Віри Майбороди. Молодь, що зібралась на площі, охоче підспівувала разом із виконавцями улюблені українські та зарубіжні хіти, залюбки танцювала. Перед початком дискотеки відбувся розіграш призів благодійної лотереї від партнерів свята: ювелірного заводу «Diadema», туристичної агенції «Verona Tour», весільного салону «Княжна» та Fitness Hall «Next». Щасливчики мали змогу виграти золоту підвіску, путівку до Румунії, жіночі аксесуари та абонемент для занять спортом. Сама ж благодійна лотерея зібрала близько 4 тис. грн., які були передані ГО БФ "Подільська громада". А яскравим завершенням Дня молоді стала дискотека від DJ MADIS.

Дякуємо всім, хто приєднався до святкування Дня молоді, хто разом із нами співав та танцював. На згадку залишились позитивні фото і гарний настрій, а це значить - свято вдалося!

Міський Палац мистецтв дякує за підтримку в організації та проведенні святкування Дня молоді Вінницькій міській раді та Департаменту культури ВМР.

#МіськийПалацМистецтв #VinCultureCode

#ДепартаментКультури #ВінницяКультура

#ТворчаВінниця #ПрогресивнаМолодьВінниці

#ТворчаМолодь #ДеньМолоді

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар