Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 травня 2024
21,8 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
1000 котів врятували від забою та продажу під виглядом шашликів зі свинини та баранини
30 жовтня 2023, 18:52
1000 котів врятували від забою та продажу під виглядом шашликів зі свинини та баранини

Вантажівку помітили активісти.

У китайській провінції Цзянсу поліція врятувала близько 1000 котів з вантажівки, що прямувала на бійню.

Це припинило частину незаконної торгівлі, яка обманним шляхом продавала котяче м'ясо під виглядом шашликів зі свинини або баранини, а також ковбас.

Повідомляється, що до правоохоронців звернулися активісти із захисту тварин. Вперше вони помітили велику кількість дерев'яних ящиків із безліччю котів біля цвинтаря. Активісти патрулювали вулиці протягом шести днів, а коли вантажівка почала переправляти тварин на бійню, вони втрутилися та викликали поліцію. Згодом автомобіль вдалося перехопити.

Поліція і сільськогосподарська влада відтоді відправили тварин до притулку неподалік. Торговці мали отримати прибуток на суму 20 500 доларів.

Один активіст, сказав, що в рамках незаконної операції можна продати пів кілограма котячого м'яса приблизно за 4 долари, видаючи його за баранину та свинину. Після обробки кожна кішка важить близько 2 кг.

Інша активістка Хань Цзялі, яка брала участь у зупинці вантажівки, розповіла, що це не вперше і що вона вже зупиняла подібну незаконну торгівлю раніше у Гуандуні, провінції на півдні Китаю.

Поки що невідомо, чи когось заарештували і чи були коти безпритульними чи домашніми тваринами.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар