Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 грудня 2022
4,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
1 вересня в умовах війни. У Вінниці батьки першокласників поділились своїми емоціями
01 вересня 2022, 12:38
1 вересня в умовах війни. У Вінниці батьки першокласників поділились своїми емоціями

Вперше за роки незалежності новий навчальний рік українці розпочинають в умовах війни. Російська війна забрала спокій у батьків та дітей. З хвилюваннями, але вірою в Україну та майбутнє дітей розпочався День знань. Більшість дітей вчитимуться дистанційно, але є учні, які підуть до школи. Вінничанка Анна Саламаха 1 вересня привела доньку на урочистості, які освітяни приватного закладу підготували для першачків в укритті. На подвір’ях вінницьких шкіл сьогодні пусто.

«В цьому році моя донька Ангеліна іде в перший клас. Донька дуже хотіла в школу. Ми навчилися писати і читати, до війни ходили в «дошколярик». Звичайно, під час війни навчалися вдома, а вибирали школу по рекомендаціям і так щоб було бомбосховище, і щоб дитині було безпечно та комфортно. Відчуття свята, в мене зараз немає. Одягаєш дитину у вишиванку, заплітаєш бантики, а в самої на душі тривога. Дуже шкода, що в наших дітей забрали такі важливі свята і ми сьогодні йдемо на урочисту лінійку в підвальне приміщення», - каже Анна Саламахіна.

Мама першокласника Аліна, вражена тим, як у сховищі організували для дітей перший навчальний день.

«Ми не сумнівались в тому, що підемо в школу, і обирали навчальний заклад в якому є сховище. Ми відвідували «дошколярик», вдома займалися, вчили букви. В мене відчуття свята все ж таки є. Тут в сховищі дітям організували фотозони, надули кульки. Всі дітки усміхаються. Сподіваємось, що все буде гаразд і син зможе здобути потрібні знання», – говорить Аліна.

На урочистій лінійці також стояла скринька, де батьки донатили кошти на ЗСУ.

Нагадаємо, що у школи Вінниці зарахували 4609 першокласників

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар