Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 квітня 2024
10,6 °C
дождь

Ресторани. Бари. Кафе.

Комплекс "ДИКАНЬКА"

0
3003
Телефони
  • (098) 279-31-55
  • (067) 774-52-00
  • (0432) 43-90-34
Адреса
м. Вінниця
Львівське шосе, 55
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

У нашому ресторані, Вас завжди чекає запашний український обід або вечерю, приготовані за справжніми народними рецептами і традицій класичної української кухні. Тільки у нас насправді можна відчути щирість української гостинності та немов у казці відчути тепло українського села. Саме такі слова одразу спадають на думку того, хто переступив поріг "Ресторану Диканька".

Відвідавши "Диканьку" Ви відчуєте ніби прийшли до гостинної української сім'ї, де завжди раді бачити нових і старих друзів.


На столі, накритому посеред двору, рум'яними кільцями домашня ковбаска дихає ароматом, від якого паморочиться голова, а поруч - кровьяночка, деруни, квашена капуста, оселедець з цибулею, справжній український борщ з пампушками та полтавським сальцем, холодець з хроном, грибочки і безліч інших блюд.Самое почесне місце на столі важливо займає бутель з "хріновухою". А як тільки чарочка намочить губи, душа захоче пісні, то заграють українські музики і велике свято почнеться.

"Приїжджай тільки, приїжджай швидше; А нагодувати так, що будете розповідати і зустрічно і поперечному". Н. В. Гоголь


Саме такі слова одразу спадають на думку того, хто переступив поріг "Диканьки". Відвідавши "Диканьку" Ви відчуєте ніби прийшли до гостинної української сім'ї, де завжди раді бачити нових і старих друзів.

Ми пропонуємо:

Великий зал на 300 осіб
Малий зал на 100 чоловік
VIP кабінки на 12 осіб
9 альтанок від 6 до 30 осіб

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар