Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Кінотеатри. Театри. Зоопарки.

Smartcinema

0
1266
Телефони
  • 096-003-50-50
Адреса
м. Вінниця
TЦ SkyPark
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

 

Сучасний багатозальний кінотеатр SmartCinema!

Для кінопоказів використовується новітнє цифрове кінопроекційне обладнання провідного постачальника проекційних рішень компанії NEC. Звукове обладнання компанії HK Audio - це збалансоване звучання та високий рівень SPL, що, безумовно, вражає.

Основна концепція кінотеатру у Вінниці – невеликі затишні зали, які переносять відвідувача в атмосферу домашнього комфорту. В залах встановлені зручні крісла і дивани. Кінотеатр налічує 7 залів, що дозволяє запропонувати нашим глядачам широкий репертуар фільмів: від 10 картин одночасно в прокаті. Сеанси починаються кожні 10-15 хвилин.

Наші технології

SilverScreen+Hall Spectral 240 3D

SilverScreen+Hall Spectral 240 3D

Якісне 3D-зображення забезпечують сучасні екрани SilverScreen зі срібним покриттям компанії Harkness Hall Spectral 240 3D. Унікальна композиція покриття забезпечує ідеальний баланс між максимальною яскравістю та розподілом світла, що дозволяє отримувати чіткі, динамічні та візуально видатні 3D-зображення, одночасно підтримуючи звичайний 2D-вміст

Dolby Digital Cinema та Dolby Surround 5.1

Dolby Digital Cinema та Dolby Surround 5.1

Сучасна звукова система, що дозволяє насолоджуватися фільмами з найбільш чітким звуком

Наші особливості

Vibro 4D

Vibro 4D

Технологія Vibro4D – це комбінація фізичних ефектів, синхронізованих з фільмом, що підсилюють враження від перегляду для більш повного занурення в передачу сюжету.

download ios app        download adroid app

Ми цінуємо персональний комфорт глядачів нашого кінотеатру, тому передбачили зручну систему купівлі квитків онлайн, а також за допомогою нашого мобільного додатку на базі Android та IOS.

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар

Документи