Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 червня 2024
14,0 °C
дождь

Кінотеатри. Театри. Зоопарки.

Кінотеатр «Родина»

0
817
Телефони
  • (068) 670-40-69
  • (0432) 67-04-53
Адреса
м. Вінниця
вул. Миколи Оводова, 47
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

НАША ІСТОРІЯ

Датою народження кінотеатру вважається 1945 рік. Улюблений кінотеатр глядачів різного покоління розташований в центрі міста  Вінниці на площі Європейська за адресою: вул. Миколи Оводова, 47.

Сьогодні - це сучасний кінотеатр, модернізований, оснащений цифровим обладнанням з системою 3D!

Наш різноплановий репертуар пропонує для вінничан та гостей міста новинки світового та вітчизняного кіно. Для усіх кіноманів проводяться прем’єри фільмів, кінофестивалі, творчі зустрічі з режисерами, продюсерами, акторами. Родзинкою кінотеатру є проведення різнопланових культурно-мистецьких проектів: «Новорічна феєрія», «Ніч кіно», «Кінодворик», «Мобільний кінотеатр», «Подорож у країну Мультляндію», «Великий світ у маленькому кінотеатрі».

Кінотеатр «Родина» змінився повністю, та незмінними залишаються відчуття родинності та сімейного затишку, приємна та душевна атмосфера.

Унікальність нашого кінотеатру полягає в тому, що зберігши свій статус комунального, кінотеатр надає конкурентні послуги високої якості за найнижчою у місті ціною!

Кінотеатр «Родина» за результатами діяльності 2019 року включено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг в Україні та представлено до участі у національній програмі «Вибір споживача 2019».

Такий реєстр щорічно складається Всеукраїнським галузево-аналітичним центром на підставі аналітичних даних для визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, відзнаки та розвитку підприємств соціально важливого і стратегічного значення.
Кінотеатр «Родина» увійшов до числа надійних та пріоритетних компаній серед підприємств галузі, або підприємств соціально важливого значення.    

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар