Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
27,9 °C
небольшой дождь

Аніматори

1
2731
Телефони
  • (093) 093-29-17
  • (098) 744-47- 07
Адреса
м. Вінниця
вул. Юності
44
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія»– це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки.  Магія перетворення веселих професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.

Наш ютуб канал

    Шоу-програма «Шаленої лабораторії» досить різноманітна та драйвова. Вона гарантує видовищні спеціальні ефекти: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани, кріоморозиво, або створення густого диму за допомогою сухого льда висотою до колін, який не залишає плям та мокрих слідів після своєї роботи, тощо. До веселого колективу лабораторії входять розумні та талановиті люди, які вміють працювати з публікою та знаходять спільну мову навіть з маленькими глядачами. В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним.

Також у нас можна замовити ведучих на весілля.

Вінниця та Вінницька область. Бажаєте зробити Ваш перший весільний танець незабутнім та вражаючим, тоді в нагоді стане "важкий дим", який генеруєтся на основі занурення сухого льоду у воду, що створює густий дим висотою до колін і не залишає плям та мокрих слідів після своєї роботи. Використання важкого диму створить ефект "танцю на хмарах". Ми використовуємо тільки якісні матеріали. Також по бажанню за допомогою конфеті можемо підкреслити казковість та урочистість вашого першого танцю..

0930932917 0987444707

Більше відео за посиланнями:
https://www.youtube.com/watch?v=9Bw7ttqYeKY

https://www.youtube.com/watch?v=YuYOgHm4jwM&t=11s

https://www.youtube.com/watch?v=n2mSsrkk4x0&t=143s

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 1
Додати коментар
Світлана Панченко
07 лютого 12:10
Безмежно Вам вдячні за шалені емоції наших діток!!! Це було вражаюче свято у нашому 1 класі!!!МОЛОДЦІ!!! ВИ МАЙСТРИ СВОЄЇ СПРАВИ!!!Також хочеться відмітити Ваш професійний підхід у роботі з дітьми!!! СУПЕР!!!ПРОЦВІТАНННЯ ВАМ!!Якщо хтось зараз стоїть перед вибором - замовляти чи ні - точно ЗАМОВЛЯЙТЕ, не пожалкуєте.

Додати коментар