Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 травня 2019
23,4 °C
дождь

Дитячий відпочинок та дозвілля

Більярд і боулінг Анастасія

0
92
Телефони
  • (096) 256-68-88
Адреса
Вінниця
вул. Пирогова, 39
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Більярд

На Вас чекає зала російського більярду, в якій знаходиться п’ять 12-и футових елітних столів фірми Буффало. Та зала американського пула, чотири столи також фірми Буффало не залишать Вас байдужими.

А для тих хто бажає провести переговори з діловими партнерами, відпочити від метушні, з друзями чи в парі, або просто на одинці, для Вас працює затишна, вишукана, з 12-ти футовим російським столом фірми Буффало, VIP-зала.

Все це супроводжується чудовим інтер’єром, приємною музикою та дружелюбним персоналом, який піклується щоб Ваш відпочинок був комфортним та незабутнім.

Також у нас працює Інструктор з більярду, для бажаючих навчатися.

 

Боулінг

Боулінг-центр «Анастасія» оснащений новітнім обладнанням преміум класу провідного розробника і виробника устаткування для боулінгу – американської компанії QubicaAMF. Високі стандарти якості QubicaAMF у виробництві, монтажі та технічному обслуговуванні боулінг-устаткування визначають рівень світових стандартів – краще устаткування, кращий інжиніринг та кращі технології в боулінг-індустрії.

Світловий в ультрафіолеті ламінат, динамічна підсвітка вздовж доріжок боулінгу, а також космічний дизайн боулінгу перенесе Вас в центр фантастичних розваг.

Зробіть СВОЮ гру незабутньою!

Час роботи з 11-00 до 02-00.

Допуск відвідувачів закінчується о 01:20.

БРОНЮВАННЯ  +38 (096) 256-68-88

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар