Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Хімчистки.Клінінг. Засоби гігієни

Perchatka - клінінгова компанія

0
271
Телефони
  • +38 098 48 96 306
Адреса
м.Вінниця
вул. Київська, 14
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Послуги:
Генеральне прибирання

Прибирання будинку заніімает багато часу і сил. Саме тому, звернувшись до нас в клінінгову компанію, Ви можете замовити прибирання будинку. Наша клінінгова компанія виконає прибирання за Вас! Адже коли в будинку чисто - у Вас завжди буде гарний настрій і відмінне здоров'я.

Прибирання після ремонту

Прибирання квартири після ремонту - процес який краще довірити професіоналам клінінгової компанії Perchatka. Самостійно зробити прибирання після ремонту досить складно і довго, а також потрібно багато спеціального устаткування і хімічних засобів.

Мийка вікон

Миття вікон, варто досить дешево. Винятком є ​​тільки миття вікон на великій висоті - там де немає доступу до вікна і потрібні верхолазні роботи. Під час мийки вікон, застосовуються спеціальні грязеоотталківающіе миючі засоби.

Миття вітрин

Миття вітрин - це видалення як складних забруднень: сліди цементу, плівка, сліди фарби на склі, так і звичайна підтримка вітрин в чистоті. Наприклад в торгових центрах. Ми виконуємо мийку вітрин на постійній і разової основі.

Хімчистка меблів і килимів

Хімчісктка, виконується прямо на місці у замовника. Якщо у вас є тварини, можливо вивести плями після них, а також усунути неприємний запах.Хімчістка, додасть ізначнальний красивий вид. Виводимо плями жиру і багато іншого.

Прибирання після пожежі

Прибирання квартири після пожежі - трудомісткий і складний процес, за який беруться дуже мало клінінгових компаній. Під час прибирання після пожежі, усувається запах гару, відмиваються стіни і стелі від копопі, викидається згоріла меблі.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар