Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Пам'ятники. Ритуальні вироби. Ритуальні послуги

СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КАФЕ "ПОМИНАЛЬНЕ"

0
4735
Телефони
  • 093 550 65 55
  • (067) 430-61-29
  • 097 179 98 89
Адреса
м. Вінниця
ул. Замостянская, 36
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс
Одним з критеріїв оцінки культурного рівня людей є його відношення до померлих предків. Відношення з повагою до предків, а до померлих взагалі – являються основою правильного виховання молодого покоління і дозволить зберегти невидимий зв'язок минулого з сьогоденням і майбутнім.

Втрата близької людини – це важке випробування. Традиція вшанування пам'яті померлого існує в нашій країні споконвіку та допомагає розділити скорботу з родичами та друзями, згадати людину добрим словом та побажати їй спочивати з миром. Одна із важливих частин цієї традиції – поминальний обід.

Поминальний обід - це час коли можна згадати життя та людські якості покійного, вшанувати його пам'ять. Ми розуміємо наскільки важко в такий час займатися його організацією, тому ми пропонуємо покласти ці клопоти на колектив нашого спеціалізованого кафе «Поминальне». Послуги проведення поминальних обідів – це наша спеціалізація. Ми знаємося на цій делікатній справі – маємо просторий зал, відповідні страви, професійне обслуговування. Обіди із свіжих продуктів, які ми закуповуємо щоденно, завоювали авторитет і щиру подяку вінничан.
Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар