Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 квітня 2024
10,3 °C
дождь

Хімчистки.Клінінг. Засоби гігієни

Clean House

0
2970
Телефони
  • (096) 108 68 68
  • (063) 070 09 01
Адреса
Вінниця, вул Енгельса, 35, 21000
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Підтримувати чистоту в квартирі, приватному будинку або офісі необхідно стабільно і ретельно, адже, в першу чергу, це впливає на наше здоров'я. Але, беручи до уваги сучасний темп життя і кількість щоденних турбот - не у всіх є час і можливість цим зайнятися. Тому, все більше людей і організацій звертаються за допомогою до клінінгових компаній.
Клінінгова компанія «Clean House» ( «Клин Хаус») має великий досвід у виконанні завдань з прибирання та хімчистці, допомоги по дому, можуть легко і якісно виконати роботу будь-якої складності как в квартирі або будинку, так і в офісних приміщеннях.
Компанією «Clean House» пропонуються такі послуги для жителів м Вінниця:
прибирання квартир, приватних будинків (видалення пилу, видалення верхнього шару забруднення, видалення стійкого забруднення з поверхонь, полірування скла, дзеркал, металевих поверхонь, хімчистка килимів, меблів, дезінфекція приміщення, миття вікон, очищення плінтусів і т.п.);
прибирання в офісах (миття та очищення вікон і дверей, фасадів, підвіконь, укосів, вітрин, видалення пилу, видалення верхнього шару бруду на поверхнях, видалення стійкого забруднення, графіті)
прибирання фасадів та прибудинкових територій (підмітання території, доріжок, прибирання території від опалого листя, снігу і льоду, чистка урн від сміття, очищення фасадів від пилу і бруду, очистка зовнішніх елементів будівлі)
прибирання приміщень після ремонтних робіт;
прання і хімчистка килимових покриттів;
хімчистка м'яких меблів;
догляд за домашніми рослинами;
допомога в саду.
Клінінгова компанія «Clean House» візьме на себе всі Ваші турботи по прибиранню та гарантує якісну роботу, відповідальність, Дбайливе ставлення до техніки і цінних предметів.

Працюємо з комерційними приміщеннями. Можливо по перерахунку з усіма належними документами.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар