Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
29,9 °C
переменная облачность

Охоронні фірми, системи та сигналізація. Система пожежної сигналізації

ТОВ "РОЗУМНІ ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ" (Smart Electric Systems)

6
2669
Телефони
  • 067 581 10 95
  • 066 581 10 95
Адреса
м. Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Компанія  “Розумні Електричні Системи” активно працює на українському ринку та надає спектр послуг в сфері безпеки майна. Співробітники нашої компанії мають великий досвід роботи по виконанню якісно-професійних робіт по монтажу та обслуговуванню систем безпеки, відеонагляду, контролю доступу та електромонтажних робіт.

Монтаж та обслуговування відеоспостереження

У наш час технічного прогресу людина намагається контролювати, спостерігати, охороняти своє майно та бізнес максимально доступними способами. Одним із результатів еволюції систем забезпечення охорони та контролю на об'єкті є система відеоспостереження. Система відеоспостереження може вирішити такі завдання:

  •     Запобігання крадіжкам та забезпечення безпеки (сам факт встановлення відеокамер дозволяє зменшити кількість правопорушників на 60%)
  •     Фіксація правопорушень та вирішення конфліктних ситуацій (система відеоспостереження дозволяє архівувати відеодані за певний період часу)
  •     Контроль персоналу (виявлення робітників, недобросовісно виконують свої обов'язки)
  •     Можливість віддаленого спостереження за своїм майном та бізнесом (сучасні системи відеоспостереження мають можливість спостерігати за своїм будинком чи офісом із будь-якої точки земної кулі.)

На системи відеоспостереження залежить насамперед від типу та кількості використаного обладнання, довжини та способу прокладання кабельної продукції. На сьогоднішній день можна виділити такі системи відеоспостереження:

    Аналогове відеоспостереження високої роздільної здатності HDCVI, TurboHD, AHD (роздільна здатність 1МП, 2Мп, 4МП і вище)

    Цифрове IP відеоспостереження (роздільна здатність 1МП, 2Мп, 4МП і вище)

 Монтаж та обслуговування охоронно-пожежної сигналізації

Практично щодня ми чуємо неприємні новини про те, що хтось втратив все майно від пожежі, у когось цінні речі злодії вкрали, комусь велика шкода завдала сильного затоплення через аварію на водопровідній системі. Ми можемо щиро співчувати таким людям і сподіватися, що біда не прийде до нашого дому. Однак краще вжити активних заходів та убезпечити себе від подібних невдач. Вірним рішенням все-таки стане встановлення багатофункціональної системи безпеки. Іншими словами охоронно-пожежна сигналізація

Головне завдання такого обладнання – швидке оповіщення власників нерухомості або спеціальної служби про виникнення надзвичайної події (зламування, задимлення, пожежа, витік води). Це робиться для того, щоб людина змогла оперативно зреагувати, втрутитися в ситуацію, запобігти розвитку «катастрофи» з метою забезпечення особистої безпеки та захисту власного майна.

Монтаж та обслуговування системи контроля доступу (шлагбауми, турнікети)

Системи контролю доступу та обліку робочого часу – це сучасні комплексні вирішення питань безпеки та управління персоналом. Системи контролю доступу та обліку робочого часу призначені для автоматизації пропускного режиму на об'єкті, що охороняється, та обліку робочого часу персоналу із застосуванням технологій ідентифікації людини за відбитком пальця, проксіміті-карток, персонального PIN-коду.

Незалежно від кількості співробітників і розміру підприємства система контролю доступу та обліку робочого часу дозволяє організувати доступ на територію, що охороняється, і в його приміщення (кабінет директора, складські приміщення, серверні кімнати та ін.).

 

Розумний будинок-комфортний будинок

«Розумний будинок» - це високотехнологічна система, яка може поєднати всі комунікації вашого будинку, і керувати ними одним натисканням кнопки. Освітлення, опалення, сигналізація, відеоспостереження – це далеко не всі системи, якими можна керувати за допомогою «розумного дому».

Наприклад, система управління світлом дозволяє запрограмувати світлові сцени у вашому будинку або створити видимість присутності господаря будинку під час його відпочинку в іншій країні. Система керування опаленням легко підтримувати задану температуру

всьому приміщенні або в окремих кімнатах, знижуючи її або піднімаючи відповідно до заданих параметрів.


Ще одна важлива опція системи «розумний дім» – це можливість страхування перебування дітей у будинку. Якщо дитина залишається вдома, батьки можуть заблокувати вхідні двері, відкрити групи розеток, електроприладів, і тим самим убезпечити життя малюка. Знову ж таки - це легке, але дуже ефективне рішення.

Слухати улюблену пісню, коли заходиш на кухню, запрограмувати полив саду чи регулювання світла – все це доступні технології, які значно спростять життя та дозволять більше часу проводити із сім'єю, а не з технікою.

 

Електромонтажні роботи

Проектування

Фото та відео
Відгуки: 6
Додати коментар
Микола
21 вересня 21:51
Рекомендую дану організацію яка може комплексно, якісно з професійним підходом поєднати виконання електромонтажних робіт та Системи Безпеки.
Oleksandr
12 квітня 10:36
Користуюсь послугами декілька років і всім задоволений. Чудова підтримка, ціна/якість - супер!!!
Богдан
28 вересня 21:05
бригада працює оперативно професійно, за що я їм дуже вдячний, роботи були виконані оперативно і дуже якісно, впевнений що бригада має багаторічний досвід і практичні навички, рекомендую для кожного.
Олександр
24 вересня 21:01
Користуюсь послугами компанії декілька років - все зроблено ідеально. Рекомендую усім. Уже зробили декілька замовлень.

Додати коментар