Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 березня 2023
17,1 °C
небольшой дождь

Охоронні фірми, системи та сигналізація. Система пожежної сигналізації

Smart Electric Systems

1
1323
Телефони
 • 067-432-05-66 Сергій
 • 067-432-21-76 Микола
 • 063-977-51-57 Микола
Адреса
м. Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

SES (Розумні Електричні Системи) - це безпека від професіоналів для замовників, які дбають про безпеку свого майна.

      Наш сервіс - це сукупність новітніх технологій, ефективного обладнання та надійного проектування.
Ми розробимо для вас систему безпеки, яка включає тільки ті рішення, які дійсно потрібні вам на конкретному об'єкті.
З нами ви можете бути впевнені в безпеці вашої квартири, будинку, офісу, промислового або бізнес-об'єкту.

Монтаж та обслуговування систем:

 • Відеоспостереження
 • Системи контроля доступом (ДОМОФОНИ)
 • Облік робочого часу
 • Розумний будинок
 • Електромонтажні роботи
 • Охоронно-пожежна сигналізація

1. Встановлення систем відеоспостереження

В наш час технічного прогресу людина намагається контролювати, спостерігати, охороняти своє майно та бізнес максимально доступними способами. Одним з результатів еволюції систем забезпечення охорони та контролю на об’єкті є система відеоспостереження. Система відеоспостереження може вирішити такі задачі:

 • Запобігання крадіжок та забезпечення безпеки (сам факт встановлення відеокамер дозволяє зменшити кількість правопорушників на 60 % )
 • Фіксація правопорушень та вирішення конфліктних ситуацій (система відеоспостереження дозволяє архівувати відеодані за певний період часу )
 • Контроль персоналу (виявлення робітників, які несумлінно виконують свої обов’язки )
 • Можливість віддаленого спостереження за своїм майном та бізнесом (сучасні системи відеоспостереження мають можливість спостерігати за своїм будинком або офісом з будь-якої точки земної кулі.)

Ціна на системи відеоспостереження залежить насамперед від типу та кількості використаного обладнання, довжини та способу прокладки кабельної продукції. На сьогоднішній день можна виділити такі системи відеоспостереження:

 • Аналогове відеоспостереження високої роздільної здатності HDCVI, TurboHD, AHD (роздільна здатність 1Мп, 2Мп, 4Мп і вище)
 • Цифрове IP відеоспостереження (роздільна здатність 1Мп, 2Мп, 4Мп і вище).

2. Встановлення охоронно-пожежної сигналізації

Практично кожен день ми чуємо неприємні новини про те, що хтось втратив все майно від пожежі, у кого-то цінні речі злодії вкрали, кому-то великої шкоди принесло сильне затоплення через аварію на водопровідній системі. Ми можемо щиро співпереживати таким людям і сподіватися, що біда не прийде в наш дім. Однак краще вжити активних заходів і убезпечити себе від подібних невдач. Вірним рішенням все-таки стане установка багатофункціональної системи безпеки. Іншими словами охоронно-пожежна сигналізація.
Головне завдання такого обладнання – швидке оповіщення власників нерухомості або спеціальної служби про виникнення надзвичайної події (злому, задимлення, пожежі, витоку води). Це робиться для того, щоб людина змогла оперативно зреагувати, втрутитися в ситуацію, запобігти розвитку «катастрофи» з метою забезпечення особистої безпеки та захисту власного майна.

3. Встановлення системи контоля доступа та обліку робочого часу

Системи контролю доступу та обліку робочого часу - це сучасні комплексні рішення питань безпеки та управління персоналом. Системи контролю доступу та обліку робочого часу призначені для автоматизації пропускного режиму на об'єкті, що охороняється і обліку робочого часу персоналу із застосуванням технологій ідентифікації людини по відбитку пальця, проксіміті-карт, персонального PIN-коду.

Незалежно від кількості співробітників і розміру підприємства система контролю доступом та обліку робочого часу дозволяє організувати доступ на територію, що охороняється і в його приміщення (кабінет директора, складські приміщення, серверні кімнати та ін.).

4. Розумний будинок

«Розумний будинок» – це високотехнологічна система, яка може об’єднати всі комунікації вашого дому, і керувати ними одним натисканням кнопки. Освітлення, опалення, сигналізація, відеонагляд – це далеко не всі системи, якими можна керувати з допомогою «розумного будинку».

Наприклад, система керування світлом дає змогу запрограмувати світлові сцени у вашому будинку, чи створити видимість присутності господаря вдома під час його відпочинку в іншій країні. Система керування опаленням легко підтримуватиме задану температуру в цілому приміщенні або в окремих кімнатах, понижуючи її чи піднімаючи у відповідності до заданих параметрів.

Ще одна важлива опція системи «розумний будинок» – це можливість убезпечення перебування дітей у будинку. Якщо дитина залишається одна вдома, батьки можуть заблокувати вхідні двері, відімкнути групи розеток, електроприладів, і цим самим убезпечити життя малюка. Знову ж таки – це легке, але дуже ефективне рішення.

Слухати улюблену пісню, коли заходиш на кухню, запрограмувати полив саду чи регулювання світла – все це доступні технології, які значно спростять життя та дозволять більше часу проводити з сім’єю, а не з технікою.

Фото та відео
Відгуки: 1
Додати коментар
Ковальчук Тетяна
13 січня 20:23
Ціна відповідає якості! Професіонали своєї справи !! Швидко! Якісно! Надійно! Подобається, що оперативно реагують на виклики) РЕКОМЕНДУЮ!!!

Додати коментар