Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 вересня 2020
14,0 °C
облачно с прояснениями

Дитячі центри. Розвиток дітей

MiniBoss

0
1018
Телефони
  • +38-073-130-90-00
Адреса
Вінниця
вул. Магістратська, 166
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

БРЕНД № 1 В БІЗНЕС-ОСВІТІ
БІЗНЕС-ОСВІТА для дітей і підлітків Міжнародної мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - новий тренд нового світу!

Сьогодні, більш ніж коли-небудь, зросла необхідність вивчення бізнесу з дитинства, тому як це новий тренд і потужна бізнес культура, що дозволяє нам виховувати сильне і креативне нове покоління.

Новому століттю потрібно якісно нове бізнес мислення!

MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це міжнародна освітня мережа 21 століття, що впроваджує новітні технології навчання дітей і підлітків теорії і практиці бізнесу через призму всебічного розвитку особистості.

Освітня мережа MINIBOSS пов'язує Бізнес-школи по всьому світу, їх учнів, педагогів, підприємців в співтовариство соціально-відповідального бізнесу з високою місією - виростити нове покоління успішних і щасливих людей, здатних на істотне перетворення світу!

Ексклюзивна програма та інтерактивна методика бізнес-освіти для дітей і підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL створені вченими, економістами та підприємцями Наукового центру Європейського Бюро Розвитку Бізнесу (ЕБРБ) з ініціативи Європейської асоціації розвитку бізнесу (ЕАРБ), які працюють на фундаментальних принципах програм Європейського союзу з розвитку малого і середнього підприємництва - Enterprise Europe Network (EEN), www.een.ec.europa.eu.

Світова мережа MINIBOSS BUSINESS SCHOOL розвивається на основі технології франчайзингу.

ФРАНШИЗА MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це права на використання готової ефективної бізнес-моделі, новітніх освітніх технологій, програм і підручників, торгових знаків, авторських прав для навчання дітей і підлітків теорії і практиці бізнесу.
 

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Вбудована мініатюра
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар